Пошук



Останні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Золота відзнаку «...

День безпечного І...

Еко-челендж «Зроб...

Еко-челендж «Зроб...

Змагання відкрито...

Виховна година дл...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН


   Категорія: Новини ліцею
1. Шункова Артема (8 кл) – української мови, математики, географії, фізики, хімії
2. Вождаєнка Віталія (11 кл) – математики, географії, хімії, економіки
3. Дударенко Світлану (10 кл) – німецької мови, біології, зарубіжної літератури
4. Милашевського Дмитра (9-Б кл) – математики, інформатики
5. Узунян Ані (8 кл) – зарубіжної літератури, російської мови
6. Гусак Юлію (9-Б кл) – географії, економіки
7. Бернадського Олега (10 кл) – математики, інформатики
8. Пархоменко Юлію (10 кл) – української мови, історії
9. Шелест Оксану (10 кл) – англійської мови, правознавства
10. Давидова Руслана (9-А кл) – історії, права
11. Коляденко Ірину (8 кл) – історії
12. Осипенко Вікторію (9-А кл) – української мови
13. Войтенко Тетяну (9-Б кл) – зарубіжної літератури
14. Узунян Астіне (9-Б кл) – англійської мови
15. Кушнеренка Олександра (10 кл) – економіки
16. Бігоцького Романа (11 кл) – інформатики
17. Гончаренко Катерину (11 кл) – англійської мови
18. Сірош Тетяну (10 кл) – російської мови, іспанської мови
19. Синицю Діану (9-Б кл) – образотворчого мистецтва
20. Потапенко Маргариту (10 кл) - образотворче мистецтво
21. Свириденко Марину (11 кл) - іспанської мови
22. Маковського Нікіту (9-А кл) - іспанської мови
23. Васильєву Олесю (10 кл) - іспанської мови
24. Глущенко Карину (11 кл) - іспанської мови

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ІІІ ЕТАПІ ОЛІМПІАД !!!!!

 | Дата: 11.01.2010 | Переглядів: 1268 | Коментарів: 0 | детальніше


Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України


   Категорія: Новини ліцею
Іванову Юлію (секція мистецтвознавства, керівник Гусак Н.М.)
Заболотну Любаву (секція іноземної (англійської) мови, керівник Волохович Я.І.)
Вождаєнка Віталія (секція економічної теорії, керівник Димарчук Т.В.)
Ройт Тетяну (секція макроекономіки, керівник Димарчук Т.В.)
Дяченко Наталію (секція маркетингу, керівник Димарчук Т.В.)
Гончаренко Катерину (секція історії України, керівник Лісовенко Л.О,)
Свириденко Марину (секція географії, керівник Кривульська Л.О.)
Васильєву Олесю (секція психології, керівник Правдива О.А.)

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ІІ ЕТАПІ

 | Дата: 11.01.2010 | Переглядів: 1200 | Коментарів: 0 | детальніше