ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

GENIUS Olympiad

Здорове харчування

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕР...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

День народження Л...

Вшанування пам'я...

Міжнародний день ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Історія Іванківського районного ліцею Київської області


   Категорія: Історія закладу
  Історія Іванківського районного ліцею Київської області налічує вже 17 років. Основні завдання, які ставить перед собою педагогічний колектив закладу, – забезпечення високого загально-культурного, освітнього рівня підготовки молоді, формування інтелектуальної, морально вихованої та духовно розвинутої особистості, здатної навчатися впродовж життя, створювати та розвивати цінності громадянського суспільства.
  Заклад розпочав свою роботу в вересні 1999 року. Саме тоді на посаду директора був призначений Глитень Ігор Олексійович – людина сильного лідерського характеру, працьовитий, відповідальний та цілеспрямований керівник. Копітка праця директора й учителів вже на перших порах діяльності дала вагомі результати: Глухінчук Олеся – призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2000), призер Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (2002); Костюченко Олена – призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, переможець Всеукраїнської універсіади «Інтелектуал XXІ століття» (2001), Костюченко Марина – переможець Всеукраїнського конкурсу «Вірю в майбутнє твоє Україно!» (2001); Салімова Лілія – фіналіст «Програми обміну майбутніх лідерів FLEX» (2002).
  З 2002 по 2005 рік  учнівський та педагогічний колектив Іванківського районного ліцею очолює Поліщук Наталія Василівна – високоосвічений фахівець, чиї особистісні якості створили позитивний мікроклімат у колективі. В цей період розпочався випуск ліцеївської газети «Сузір’я» та інформаційно-методичного бюлетеня.
  З 2005 по 2016 рік директором була Федірко Надія Василівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України. Іванківський районний ліцей стає інноваційним навчальним закладом. У 2006 році навчальний заклад увійшов до переліку «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху»; з 2009 року став учасником міжнародних обмінів та проектів; у 2011 році отримав звання «Флагман освіти та науки України» за підсумками конкурсу третьої Загальнонаціональної громадської акції; у 2012 – переможець обласного конкурсу-захисту Web-сайтів у номінації «Web-сайти ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл, навчально-виховних комплексів»; з 2014 року (в особі Федірко Н.В.) заклад стає учасником програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (2014, 2015), експериментальним майданчиком Академії педагогічних наук України. Іванківський районний ліцей входить у ТОП-200 ліцеїв і гімназій за результатами ЗНО з української мови і літератури у 2015 році. 
  З 1 вересня 2016 року естафету управління навчальним закладом Надія Василівна передала у надійні руки Кривульській Людмилі Олексіївні – спеціалісту вищої кваліфікаційної категорії, учителю – методисту, педагогу з великим досвідом.
  Головна цінність ліцею – його учні, талановита, обдарована молодь, яка має можливість вивчати в ліцеї три іноземні мови - англійську, німецьку та іспанську. Ліцеїсти є постійними призерами та переможцями ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, творчих конкурсів.
  Заклад має міцний кадровий потенціал. Серед 19 вчителів ліцею – заслужені вчителі України Процик Людмила Григорівна та Ніколаєнко Микола Петрович, чотири відмінники освіти України, дев’ять учителів-методистів, двоє старших вчителів. Димарчук Тетяна Вікторівна нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України (2007). Педагоги ліцею постійно ведуть пошуки нових форм технологій навчання та виховання учнів, які впроваджують поряд з традиційними і доповнюють їх на інноваційній основі. Кожен вчитель – новатор, має свою методику викладання, дбає про підвищення власної педагогічної майстерності, ділиться досвідом на семінарах-практикумах районного та обласного рівнів. Педагоги ліцею є призерами та переможцями професійних конкурсів «Вчитель року», конкурсу-огляду навчальних кабінетів. За результатами діяльності ліцей щорічно посідає перше місце в районному рейтингу навчальних закладів.
  Педагогічний колектив тісно співпрацює з учнівською парламентсько-президентською республікою ліцею, батьківською громадськістю, а тому всі досягнення і напрацювання є результатом спільної злагодженої роботи єдиного «механізму».
  Кредо педагогічного колективу: не зупинятися на здобутках, упевнено йти вперед, створювати навчально-виховний простір для творчості, розвитку та вдосконалення кожного.

 | Дата: 24.11.2016 | Переглядів: 1397 | Коментарів: 0 | детальніше