Пошук



Останні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Золота відзнаку «...

День безпечного І...

Еко-челендж «Зроб...

Еко-челендж «Зроб...

Змагання відкрито...

Виховна година дл...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею
Дата проведення Дисципліна ПІ учнів ПІП супроводжуючого Місце проведення
16.01 Географія Шунков Артем
Вождаєнко Віталій
Маковський Нікіта
Кривульська Л.О. м.Біла Церква
22.01-24.01 Математика Шунков Артем
Бернадський Олег
Вождаєнко Віталій
Милашевський Дмитро
Поліщук Н.В. м.Фастів
23.01 Хімія
(І-ІІ тур)
Шунков Артем
Вождаєнко Віталій
Дегтяр В.В. м.Біла Церква
24.01 ОІ та ОТ Милашевський Дмитро
Бернадський Олег
Бігоцький Роман
Лісовенко Ю.О. м.Біла Церква
29.01-31.01 Фізика
(І-ІІ тур)
Шунков Артем Овсієнко П.П. м.Фастів
30.01 Біологія
(І-ІІ тур)
Дударенко Світлана   м.Біла Церква
31.01 Основи правознавства Давидов Руслан
Шелест Оксана
Степаненко В.М. м.Біла Церква
06.02 Іноземні мови
(І-ІІ тур)
Узунян Астіне
Шелест Оксана
Гончаренко Катерина
Дударенко Світлана
Маковський Нікіта
Васильєва Олеся
Сірош Тетяна
Глущенко Карина
Свириденко Марина
Волохович Я.І. м.Біла Церква
13.02 Основи економіки Вождаєнко Віталій
Кушнеренко Олександр
Гусак Юлія
Димарчук Т.В. м.Біла Церква
14.02 Історія Коляденко Ірина
Пархоменко Юлія
Давидов Руслан
Лісовенко Л.О. м.Біла Церква
20.02 Українська мова та література Шунков Артем
Осипенко Вікторія
Пархоменко Юлія
Процик Л.Г. м.Біла Церква
27.02 Образотворче мистецтво Синиця Діана
Потапенко Маргарита
Гусак Н.М. м.Біла Церква
28.02 Зарубіжна література Дударенко Світлана
Узунян Ані
Войтенко Тетяна
Марущак О.В.   м.Біла Церква  
Російська мова та літератури Узунян Ані
Сірош Тетяна

 | Дата: 13.01.2010 | Переглядів: 1456 | Коментарів: 0 | детальніше


Графік проведення ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею

Дата проведення

III учня

Секція

контрольної роботи захисту
24.01.2010 13.02.2010 Іванова Юлія мистецтвознавства
24.01.2010 13.02.2010 Заболотна Любава іноземної (англійської) мови
24.01.2010 20.02.2010 Гончаренко Катерина історії України
31.01.2010 14.02.2010 Вождаєнко Віталій економічної теорії
31.01.2010 14.02.2010 Ройт Тетяна макроекономіки
31.01.2010 14.02.2010 Дяченко Наталія  маркетингу
31.01.2010 20.02.2010 Свириденко Марина географії
31.01.2010 20.02.2010 Васильєва Олеся  психології

 | Дата: 13.01.2010 | Переглядів: 1312 | Коментарів: 0 | детальніше