Пошук



Останні новини

Організація освіт...

В Україні перенес...

УВАГА!!!

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК: ...

День Героїв Небес...

Яскраві барви Дня...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Батьківський...

Безпечний і...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
tdymarchuk@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2020

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2011-2012 н.р.


   Категорія: Новини ліцею

Дата проведення

Дисципліна

Учні яких класів беруть участь

Навчальний заклад, де проводиться олімпіада

ПІП вчителя, який бере участь в олімпіаді

29.10

Образотворче мистецтво

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Гусак Н.М.,

 голова журі

30.11

Російська мова та літ.

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Марущак О.В.,

голова журі

05.11

Фізика

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Овсієнко П.П.,

член журі

06.11

Екологія

10-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

12.11

Біологія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Кривульська Л.О.,

голова журі

Малащенко О.Ю.,

член журі

13.11

Історія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Лісовенко Л.О.,

член журі

19.11

Іноземні мови

8-11

Ліцей

Федірко Н.В.,

член журі

Волохович Я.І.,

член журі

Пархоменко С.О.,

член журі

20.11

Математика

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Поліщук Н.В.,

член журі

27.11

Інформатика

9-11

Ліцей

Єрьомін Г.Т.,

 голова журі

Лісовенко Ю.О.,

член журі

03.12

Хімія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

04.12

Основи правознавства

9-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

10.12

Географія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Кривульська Л.О.,

член журі

11.12

Педагогіка і психологія

11

Ліцей

Правдива О.А.,

голова журі

Астрономія

10-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Овсієнко П.П.,

голова журі

17.12

Українська мова та література

 

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Процик Л.Г.,

 голова журі

18.12

Основи економіки

9-11

Ліцей

Димарчук Т.В.,

голова журі

24.12

Інформаційні технології

10-11

Ліцей

Єрьомін Г.Т.,

 голова журі

Лісовенко Ю.О.,

член журі

25.12

Світова література

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Марущак О.В.,

голова журі


 | Дата: 25.10.2011 | Переглядів: 1960 | Коментарів: 0 | детальніше


І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін


   Категорія: Новини ліцею
В ліцеї закінчився І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Всього учні ліцею взяли участь у 19 предметних олімпіадах.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:


- з української мови та літератури:
Качан Анну Василівну, 8 клас,
Коваль Наталію Миколаївну, 9 клас,
Лишевську Дарину Григорівну, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 10 клас,
Сидоренко Анну Василівну, 10 клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 11-А клас.

- з математики:
Даниленко Олександра Борисовича, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 9 клас,
Бурлаченка Віталія Миколайовича, 9 клас,
Шункова Артема Івановича, 10 клас;
Маковського Нікіту Олександровича, 11-А клас,
Мидашевського Дмитра Петровича, 11-Б клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас.

- з світової літератури:
Макаревич Анну-Марію Олександрівну, 8 клас,
Радченко Діану Олександрівну, 9 клас,
Пилипенко Анастасію Евгеніївну, 10 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 10 клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 11-А клас,
Аврамчук Оксану Анатоліївну, 11-А клас,
Токаревську Анастасію Олексіївну, 11-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 11-Б клас.

- з біології:
Макаревич Анну-Марію Олександрівну, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 9 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 9 клас,
Хуторну Вікторію Андріївну, 9 клас,
Бурлаченка Віталія Миколайовича, 9 клас,
Шункова Артема Івановича, 10 клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 11-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 11-Б клас.

- з основ правознавства:
Лишевську Дарину Григорівну, 9 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 9 клас,
Шумака Ярослава Васильовича, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 10 клас,
Давидова Руслана Дмитровича , 11-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас.

- з англійської мови:
Синицю Сергія Олександровича, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 9 клас,
Михайленко Нелю Юріївну, 10 клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 11-А клас,
Милашевського Дмитра Петровича, 11-Б клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас.

- з німецької мови:
Сидоренко Анну Василівну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 11-Б клас,
Циганок Анну Анатоліївну, 11-Б клас.

- з іспанської мови:
Прищепу Катерину Миколаївну, 8 клас,
Лещенко Ірину Русланівну, 9 клас,
Лишевську Дарину Григорівну, 9 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 9 клас,
Стехун Альону Сергіївну, 10 клас,
Кривульського Дениса Святославовича, 11-А клас.

- з географії:
Синицю Сергія Олександровича, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 9 клас,
Лишевську Дарину Григорівну, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 10 клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 11-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас.

- з російської мови та літератури:
Качан Анну Василівну, 8 клас,
Радченко Діану Олександрівну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 10 клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 11-Б клас.

- з інформатики:
Федоренка Сергія Анатолійовича, 8 клас,
Олещенка Андрія Вікторовича, 8 клас,
Димарчука Дмитрія Сергійовича, 9 клас,
Кривульського Дениса Святославовича, 11-А клас,
Руденка Андрія Сергійовича, 11-Б клас.

- з історії:
Синицю Сергія Олександровича, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 9 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 10 клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 11-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас.

- з фізики:
Синицю Сергія Олександровича, 8 клас,
Бурлаченка Віталія Миколайовича, 9 клас,
Вождаєнка Віталія Володимировича, 9 клас,
Шункова Артема Івановича, 10 клас;
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас.

- з основ економіки:
Бурлаченка Віталія Миколайовича, 9 клас,
Бурову Олену Миколаївну, 10 клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 11-Б клас,

- з хімії:
Темнохуд Таїсія Андріївна, 8 клас,
Бурлаченка Віталія Миколайович, 9 клас,
Шункова Артема Івановича, 9 клас,
Давидова Руслана Дмитровича, 11-А клас,
Руденка Андрія Сергійовича, 11-Б клас.

- з педагогіки та психології:
Бурову Олену Миколаївну, 10 клас.

- з інформаційних технологій:
Кліндух Аліну Сергіївну, 10 клас,
Буряка Миколу Ігоровича, 11-Б клас,
Кривульського Дениса Святославовича, 11-А клас.

- з екології:
Узунян Ані Норайрівну, 10 клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 11-А клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 11-А клас,
Скірко Інну Дмитрівну, 11-А клас,
Руденка Андрія Сергійовича, 11-Б клас,
Сябрук Валерію Віталіївну, 11-Б клас.

- з астрономії:
Сербінова Олександра Станіславовича, 10 клас,
Михайленко Нелю Юріївну, 10 клас,
Палієнко Олену Петрівну, 11-А клас.

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ІІ ЕТАПІ!!!!!

 | Дата: 25.10.2011 | Переглядів: 946 | Коментарів: 0 | детальніше


Семінар резерву керівних кадрів


   Категорія: Новини ліцею
Семінар резерву керівних кадрів Семінар резерву керівних кадрів Семінар резерву керівних кадрів Семінар резерву керівних кадрів Семінар резерву керівних кадрів

24 жовтня на базі Іванківського районного ліцею відбувся районний семінар резерву керівних кадрів. Директор ліцею Федірко Н.В. провела екскурсію по закладу, познайомила з його історією та традиціями.

План роботи семінару
1. Принципи та функції планування
Малащенко О.Ю. (завідуюча РМК)
2. Структура «Річного плану роботи навчального закладу»
Федірко Н.В. (директор ліцею)
3. Складання плану науково-методичної роботи закладу
Димарчук Т.В. (заступник директора з НМР)
4. Складання графіку внутрішкільного контролю
Білохвост І.В. (заступник директора з НВР)
5. Особливості плану роботи практичного психолога
Правдива О.А. (практичний психолог)

 | Дата: 25.10.2011 | Переглядів: 1006 | Коментарів: 0 | детальніше


План роботи Іванківського районного ліцею на осінні канікули 2011-2012 навчального року


   Категорія: Новини ліцею

Дата проведення

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Відповідальний

24.10

 

 

 

 

 

Засідання педагогічної ради „Вплив соціального середовища на свідомість учнів”

Засідання ЦК

Засідання МО

класних керівників

10.00

 

 

12.00

13.00

Методичний кабінет

 

10, 11-А

Методичний кабінет

Федірко Н.В.

Димарчук Т.В.

 

Голови ЦК

Яншаєва Н.М.

24.10-28.00

Робота гуртків

згідно розкладу

згідно розкладу

Яншаєва Н.М.

25.10

Районний семінар резерву керівних кадрів

10.00

Методичний кабінет

Федірко Н.В.

25.10

Проведення індивідуальних консультацій учнів до участі у районному конкурсі „Космічні фантазії”

з  10.00

11-А

Яншаєва Н.М.

25.10-28.10

Проведення індивідуальних консультацій по підготовці до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з 10.00

 

Вчителі-предметники

25.10-28.10

Проведення індивідуальних консультацій керівників секцій „Олімп” по підготовці до  конкурсу-захисту МАН

з 10.00

 

Керівники секцій

26.10

Тренінг творчості для учнів 8 класу

12.00

Кабінет психолога

Правдива О.А.

26.10

Проведення ліцеївського етапу конкурсу „Чарівна палітра”

10.00

ліцей

Яншаєва Н.М.

27.10

Засідання клубів:

     «Феміда»

     «Ерудит»

 

10.00

11.00

 

11-Б

11-А

 

Рябушенко Л.І.

Яншаєва Н.М.

28.10

Засідання  президентської ради

10.00

11-А

Координатор

Президент ПРЛ

28.10

Заняття з елементами тренінгу для учнів 11 класу, членів НТЛ „Олімп” по підготовці до І етапу конкурсу-захисту

10.00

Кабінет психолога

Правдива О.А.


 | Дата: 25.10.2011 | Переглядів: 1211 | Коментарів: 0 | детальніше


Вибори Президента ПРЛ


   Категорія: Новини ліцею
21 жовтня 2011 року в Іванківському районному ліцеї відбулися вибори Президента ПРЛ. Своє бажання виявили бути кандидатами на виборах:
1. Заливадна Надія, учениця 8 класу;
2. Прищепа Катерина, учениця 8 класу;
3. Даниленко Олександр, учень 8 класу;
4. Ліньова Катерина, учениця 8 класу;
5. Узунян Ані, учениця 10 класу.
Вибори Президента ПРЛ Вибори Президента ПРЛ Вибори Президента ПРЛ Вибори Президента ПРЛ Вибори Президента ПРЛ

П’ятеро ліцеїстів-кандидатів проводили передвиборчу агітацію серед учнів 8-11 класів навчального закладу. Діти підготували для загального ознайомлення з кандидатами на посаду Президента: свою біографію, рекламні листівки, фотографії. Кандидати взяли участь у „Президентських перегонах”, де проголосили власну виборчу програму ліцеїстам та педагогічному колективу. Всі старалися розповісти про перспективи, різноманітність та цікавість життя в ліцеї, коли кожен із кандидатів переможе і стане Президентом ПРЛ.

І ось, як „справжні” дорослі виборці, учні 8-11 класів виявили свою волю вибору, голосуючи у виборчих бюлетенях за кандидата , що найбільше сподобався під час виборчої компанії 2011 року в Іванківському районному ліцеї.

 | Дата: 21.10.2011 | Переглядів: 825 | Коментарів: 0 | детальніше