ПошукОстанні новини

День української ...

Виховна година "...

Звіт про проведен...

З Днем Збройних С...

Міжнародний день ...

День волонтера

Що таке насильство?

Виховна година у ...

16 днів проти нас...

Основні заходи з ...

Розклади

ДЯКУЄМО КОЖНОМУ З...

Тиждень учнівсько...

ТОЧКА ЗОРУ! БУТИ ...

ВІТАЄМО З НАЙВИЩИ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

День української хустки


   Категорія: Новини ліцею

День української хустки День української хустки День української хустки

     День української хустки. Дякуємо нашим захисникам

#УкраїнськаХустка #Хустка #Іванківськийліцей #НародніТрадиції #День_української_хустки


 | Дата: 07.12.2023 | Переглядів: 5 | Коментарів: 0 | детальніше


Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі


   Категорія: Новини ліцею

Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі 

     Виховна година "16 днів проти насилля" в 7 класі провела Світлана Кучер, де обговорили, що таке булінг в шкільному колективі і які його наслідки. Було проведено гру "Який твій друг?" та напиши "Добрі слова своєму другу".

#Іванківськийліцей #16_днів_проти_насильства #Стоп_Булінг


 | Дата: 07.12.2023 | Переглядів: 6 | Коментарів: 0 | детальніше


Звіт про проведення акції «16 днів проти насильства – 2023»


   Категорія: Новини ліцею

Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023» Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023» Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023» Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023» Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023» Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023» Звіт про проведення акції  «16 днів проти насильства – 2023»

     Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

    Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

     Учні Іванківського ліцею також мають активну позицію протидії насилля у будь якій формі існування. Тому 27 листопада ми з учнями провели обговорення щодо попередження насильства в учнівському середовищі. Далі протягом тижня навчання отримували корисні поради протидії булінгу в учнівському середовищі, мали зустріч з представниками служби сім'ї та молоді та ювенальної поліції, де ознайомилися із поняттям та видами насилля, та як цьому запобігти. Організували власну виставку малюнків на тему «Скажемо насиллю – НІ!». Спілкувались та висловлювали свою толерантність щодо людей з ВІЛ чи СНІД інфекцією – 01.12, відзначали день волонтера – 05.12, проводили уроки доброти 06.12 та дякували нашим воїнам за їхню титанічну та мужню роботу, за можливість для кожного з нас жити у вільній державі!

     Повномасштабна війна в Україні змістила акценти суспільства, однак точно не скасувала й інших наявних проблем. Однією з них є насильство в країні, що, розбурхана загальною злістю до ворога, і як наслідок це високий рівень стресу та похідними від нього. Фізичне та сексуальне насильство навіть в умовах війни залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.

      Якщо ви знаєте когось, хто потрапив у таку ситуацію чи перебуває у зоні потенційного ризику, рекомендуємо звернутися за консультацією до уповноважених органів. Залишаємо для вас контакти, які можуть бути корисними.

     Можливо, саме ваше повідомлення допоможе тим, хто постраждав або продовжує зазнавати й надалі насильницькі дії.

Будьте чуйні та уважні до свого оточення!


 | Дата: 06.12.2023 | Переглядів: 22 | Коментарів: 0 | детальніше


З Днем Збройних Сил України


   Категорія: Новини ліцею

З Днем Збройних Сил України

   ЗСУ - міць, сталь, незламність, воїни, титани, сила, честь! Честь на якій тримається наше життя, спокій, кордони, нові ранки, свята й все, що нас оточує. Можливість жити, працювати і допомагати. Можливість спати, їсти й жити.

    Нині кожен день – це День Збройних Сил України!

    Кожному воїну міцного здоров’я та незламної волі, сили духу та незгасимої енергії, благополуччя, добробуту, витримки та віри.

   З Днем Збройних Сил України!


 | Дата: 06.12.2023 | Переглядів: 6 | Коментарів: 0 | детальніше


Міжнародний день волонтера


   Категорія: Новини ліцею

Міжнародний день волонтера Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера

    Сьогодні відзначаємо Міжнародний день волонтера. Символічно, що напередодні Дня Збройних Сил України.

       У нашому ліцеї було організовано плетіння браслетів для захисників, цим самим ми долучилися до Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая".

    Разом із здобувачами освіти та педагогами виготовили патріотичні обереги-браслети, які передали Юлія Паніна нашим військовим у рамках акції "Подаруй тепло ЗСУ", яка активно проходить у ліцеї протягом цього тижня. Виготовлені дитячими руками обереги будуть оберігати кожного воїна, наближаючи нас до перемоги.

     Сьогодні День тих, у кого кожна хвилина належить не їм, а тим, кому вони допомагають. Дякуємо вам! Слава нашим волонтерам! Слава всім, хто наближає перемогу! Слава ЗСУ!

#волонтерсвятогомиколая #Іванківськийліцей #ЩедрийВівторок #МарафонДобрихСправ #Робимо_добрі_справи_разом

 | Дата: 05.12.2023 | Переглядів: 36 | Коментарів: 0 | детальніше