ПошукОстанні новини

ЗНО 2022. Головне...

Всеукраїнська кон...

Дорогі учні, шано...

ПЗНО - 2022 та пі...

ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА

Флеш-моб до Всесв...

Безкоштовна допом...

Гра - це творчіст...

Учні ліцею долучи...

ПРОБНЕ ЗНО - 2022

Спортивні змагання

Квест «Козаками м...

Шановні вчителі!

Спортивно-туристи...

Шановні вчителі, ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2022

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Дорогі учні, шановні батьки!


   Категорія: Новини ліцею

Дорогі учні, шановні батьки!

     Прийміть щирі привітання з новорічними святами! Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим гостем та засіє ваші родини злагодою і добром. Хай цей рік принесе мир, щастя, достаток та взаєморозуміння, буде багатим на добрі новини! Бажаємо вам зустріти ці свята у гарному настрої, зі світлими думками та добрими намірами у колі найрідніших людей.

     Час загадувати бажання і вірити в дива!))

     І нехай все задумане обов'язково збувається!

     Веселих свят та гарних канікул!

     З новим 2022 роком!

З повагою педагогічний колектив 

Іванківського ліцею


 | Дата: 31.12.2021 | Переглядів: 227 | Коментарів: 0 | детальніше


ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА


   Категорія: Новини ліцею

ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА ДЕНЬ СВЯТОГО НАУМА

 

     14 грудня за народним календарем День Святого Наума. Згідно з віруванням наших пра­щурів, Наум - покровитель розу­му, знань і доброчинства. Ось чому колись саме цього дня (за старим стилем - 1 грудня) і розпочинався навчальний процес у школі.

    Традиційно щороку протягом місяця (цьогоріч з 15 листопада по 13 грудня) жителі країни «Ліцей» подорожували в часі навчальними предметами, з дня в день ставали розумнішими та мудрішими.

     Саме 14 грудня найменших п’ятикласників найстарші ліцеїсти символічно приймають до свого «коша». Ведучі Марина Козлова та Богдан Блощинський розповіли дітлахам про історію свята та цінність навчання. А ще «перенесли» всіх присутніх у хату української родини, яка саме збиралася виправляти сина на навчання до дяка. Цікаву інсценізацію представили Семко Вікторія (мати), Пилипенко Дмитро (батько), Беренок Віктор (хрещений), Качан Марк (син), Грицаєнко Іван (дяк).

    А ще відомо: щоб чогось навчитись, треба з’їсти багато каші. Тож, щоб навчання давалося п’ятикласникам добре, а всі вони щоб ставали гарними однокашниками, батьки 5 класу (особлива подяка Наталії Миколаївні, мамі Саченка Іллі) приготували цілий горщик смачнющої каші, який діти разом із величезним задоволенням з’їли.

   За підсумками кожного предметного дня було визначено найкращих знавців навчальних дисциплін. Серед учнів 8-11 класу було проведено турнір, що складався з трьох раундів, та визначено найрозумнішого, найерудованішого, найкмітливішого. Ним став учень 11 класу Грицаєнко Іван! До звання «Ерудит - 2021» він отримав на додачу пам’ятний подарунок та солодощі.

     Нехай усім учням Святий Наум дає розуму та бажання вчитися, бути кращими та мудрішими.


 | Дата: 15.12.2021 | Переглядів: 402 | Коментарів: 0 | детальніше


Флеш-моб до Всесвітнього Дня української хустки: "Берегине моя. українська хустко"


   Категорія: Новини ліцею

Флеш-моб до Всесвітнього Дня української хустки: "Берегине моя. українська хустко" Флеш-моб до Всесвітнього Дня української хустки: "Берегине моя. українська хустко" Флеш-моб до Всесвітнього Дня української хустки: "Берегине моя. українська хустко" Флеш-моб до Всесвітнього Дня української хустки: "Берегине моя. українська хустко"

Краса в хустині нашій споконвічна,

Як і душа, що з піснею жила.

Бо в українок і душа лірична,

У ній багато сонця і тепла.

     Протягом століть хустина була в Україні найдорожчим подарунком, що символізує домівку та матір. Це - невід’ємна частина української культурної спадщини. Вона така різна, але завжди заквітчана!

     Хустка і сьогодні є цінним подарунком, що гріє душу, лікує рани, плекає віру та світлу надію. А хустка, яку подарувала матуся, залишила у спадок бабуся, має стати у домі неоціненною реліквією.

     7 грудня, у день Святої Катерини, українки всього світу кутаються у квітчастий головний убір своїх мам і бабусь, щоб взяти участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою».

      Із великим задоволенням до цього флешмобу приєдналися і ліцеїстки!


 | Дата: 08.12.2021 | Переглядів: 461 | Коментарів: 0 | детальніше


Гра - це творчість, гра - це праця!


   Категорія: Новини ліцею

Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця! Гра - це творчість, гра - це праця!

     Педагогічною наукою доведено і практикою перевірено, що розвиток учня відбувається не тільки на уроці, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування, праці, дозвілля. Різні форми роботи дають змогу врахувати індивідуальні особливості учнів, їх схильності, пізнавальні інтереси. Саме з цією метою 15 листопада в Іванківському ліцеї розпочався Місячник наук «Подорож у часі».

    Вже традиційно першим був День географії та фінансів. Метою проведення дня було - заохочення учнів до більш глибокого вивчення предметів, виявлення обдарованих учнів.

Протягом дня були проведені:

- Ранкова розминка «Зупинися. Подумай»;

-Виставки учнівських робіт «Мандруємо країнами Європи», «Наша України», «Фінансова грамотність і ми»;

- «Подумай. Збери. Відгадай»;

- Гра «Шлях до успіху»;

- Гра «Географічний експрес»;

- Гра «Географічний аукціон»;

     Ліцеїсти заробляли «геомудрики» та солодощі, співали та веселились.

     Було визначено кращого знавця з географії: Скороход Евгенія, учениця 10А класу.

    День географії фінансів виявився насиченим, цікавим, довів, науки корисні у сучасному світі і захоплюють своїми цікавими фактами та відкриттями.


 | Дата: 16.11.2021 | Переглядів: 1099 | Коментарів: 0 | детальніше


Учні ліцею долучись до міжнародного проекту сприяння миру «ОVUM» (від лат. яйце)


   Категорія: Новини ліцею

Учні ліцею долучись до міжнародного проекту сприяння миру «ОVUM» (від лат. яйце) Учні ліцею долучись до міжнародного проекту сприяння миру «ОVUM» (від лат. яйце) Учні ліцею долучись до міжнародного проекту сприяння миру «ОVUM» (від лат. яйце)

    Армін Кьольблі, німецький митець, автор монументальних скульптур-оберегів «Овум», що встановлені у безпосередній близькості від місць, які постраждали внаслідок катастроф. За 28 років він створив вже чотири яйця-велетня. Після встановлення монументальних скульптур-оберегів у Бремерферде (1991), Іванків (2000), Обіліц/Косово (2001) попрямує у листопаді 2021 року «Овум 4» до Оливкової гори в Єрусалимі. Своїми творіннями автор хоче показати людям усієї Землі: таке ніколи не повинно повторитися.

     Сьогодні на Оливковій горі у Єрусалимі вже височить п’ятиметрова бетонна споруда у формі яйця, створена у рамках проекту «OVUM», яка поступово наповнюється листами дітей і молоді з усього світу, які відповідають на питання:

Що очікуєш ти від близького і далекого майбутнього?

Що не повинно бути випущене з поля зору, що на даний момент є важливим?

Що ти хочеш сказати прийдешнім поколінням?

Передбачення, мрії, побажання…

     До цього часу вже зібрано майже 2000 листів і послань. Тому учні ліцею також взяли участь у проекті, та відправили 38 листів з посланням до майбутніх поколінь.

     Заповнена листами капсула буде закрита у Яйці і відкриється тільки у далекому майбутньому, щоб наші нащадки могли дізнатися, які бажання та уявлення про майбутнє мали люди в минулому, що втілилося у життя.


 | Дата: 03.11.2021 | Переглядів: 1666 | Коментарів: 0 | детальніше