ПошукОстанні новини

Всесвітній день з...

УВАГА!!! УВАГА!!!!

ПОРАДИ БАТЬКАМ П’...

16 ДНІВ ПРОТИ НАС...

ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІН...

День біології та ...

Круглий стіл «Рег...

МІСЯЧНИК НАУК: ДЕ...

День географії 2020

День англійської ...

День української ...

Передвиборна агіт...

Як працювати в Go...

День захисника Ук...

Привітання з днем...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ivankiv_liceum@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2021

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Всесвітній день здоров’я!


   Категорія: Новини ліцею

Всесвітній день здоров’я!

     Кожен рік у країнах, що входять у Всесвітню організацію охорони здоров’я, 7 квітня відзначається День здоров’я. За традицією День здоров’я в 2021 році теж відзначається 7 квітня.

     Свято покликане привернути суспільну увагу до актуальної проблеми сучасності. У цей день кожен мешканець нашої планети має пригадати, що здоров’я людини залежить не тільки від зусиль лікарів. Тільки розуміння необхідності підтримувати своє здоров’я в формі, зміна способу життя і повага до середовища проживання і екології допоможе спільно подолати навіть найскладніші проблеми на планеті Земля.

     У наш час особливо важливе значення набуває підтримка та загартовування свого духу та тіла. Тож давайте загартовуватись разом, дотримуватися принципів здорового харчування та завжди бути в гарному гуморі, як це роблять наші ліцеїсти!

     Доброго здоров’я!


 | Дата: 07.04.2021 | Переглядів: 466 | Коментарів: 0 | детальніше


16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ


   Категорія: Новини ліцею

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ

     Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

     Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. 

     Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

     25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

     1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

     2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

     3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

     5 грудня – Міжнародний день волонтера;

     6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

     9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

     10 грудня – Міжнародний день прав людини.

     Учні Іванківського районного ліцею також  кожного року приймають участь у підтримці протидії насилля у будь якій формі, тому наш день 25 листопада розпочався зі слів «Я проти насилля…», продовження яким учні дописували на тематичному плакаті. Цим вони висловили свою повагу та співчуття до людей, які хоча б раз у житті відчули на собі всі наслідки жорстоких дій та слів, а ще підтримали твердження, що будь-які прояви насильства над людиною незалежно від її статі є порушенням прав людини.


 | Дата: 11.12.2020 | Переглядів: 6054 | Коментарів: 0 | детальніше


ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ


   Категорія: Новини ліцею

ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

     03 грудня було проведено День фізики та інформатики.

     Протягом дня ліцеїсти намагалися заробити додаткові бонусні бали, виконуючи різні завдання. Було проведено цікаві вікторини, переглянуто цікаві відеофрагменти, а найактивніші учні організували та провели виставку наочностей.

     Учні ліцею змагалися за звання знавців фізики та інформатики і навіть серед «новачків» такі теж знайшлися!

     Знавцями фізики стали: Діденко Ілля (7 клас) та Блощинський Богдан (10 клас).

     Знавцями інформатики: Репік Юліанна (6 клас) та Сидоренко Аліна (9-А клас).

Вітаємо переможців!


 | Дата: 03.12.2020 | Переглядів: 6127 | Коментарів: 0 | детальніше


День біології та психології 2020


   Категорія: Новини ліцею

День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020 День біології та психології 2020

     25 листопада Місячник наук зупинився на Дні біології та психології. Ранок розпочався традиційно з ранкової зупинки «Скарбниця народної мудрості», де учні 11 класу Даниленко Богдан та Пархоменко Тетяна зустрічали ліцеїстів різними загадками та народними прислів’ями, а за правильну відповідь учні отримували цукерки для позитивного заряду на весь день.

     Протягом дня ліцеїсти мали змогу розгадувати цікаві ребуси та загадки, розміщені вздовж коридорів ліцею.

     Для учнів 5 класу Семко Вікторія та Щербак Поліна провели вікторину «Загадки природи»,  переможцем у якій став Філенко Іван, отримавши свій солодкий приз для заохочення у майбутньому вивченні біології.

     Учні 6, 7, 8 класів змагались у вікторині «Ми і світ природи», команди переможців були нагороджені солодощами.

     За підсумками конкурсу «Кращий знавець біології 2020» та «Кращий знавець психології 2020» абсолютним чемпіоном став учень 10 класу Грицаєнко Іван!


 | Дата: 25.11.2020 | Переглядів: 6105 | Коментарів: 0 | детальніше


Круглий стіл «Регулятивні механізми глобального руху капіталів»


   Категорія: Новини ліцею

Круглий стіл «Регулятивні механізми глобального руху капіталів» Круглий стіл «Регулятивні механізми глобального руху капіталів»

     16 жовтня 2020 року учні ліцею Василишина Анастасія та Скороход Євгенія взяли участь у круглому столі на тему «Регулятивні механізми глобального руху капіталу» організованим кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С.Завадського Національного університету біоресурсів та природокористування.

     Всього в його роботі взяли участь представники Антимонопольного комітету України, Аграрної біржі, ТОВ «Інвестудіо», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Сумського національного аграрного університету, Національного університету харчових технологій та багатьох інших закладів вищої освіти, науковці, аспіранти та студенти факультету аграрного менеджменту.

     Робота круглого столу відбувалася у змішаній формі: як в online так і очно, англійською та українською мовами, взяли участь понад 80 учасників. Обговорювалися питання ризик-менеджменту вітчизняних експортерів в умовах розвитку глобалізаційних процесів; особливості ринкових заходів регулювання міжнародного переміщення капіталу; роль міжнародного менеджменту у формуванні сучасних підходів до міжнародного бізнесу; аспекти технологічного впливу міжнародної торгівлі на економічне зростання і розвиток у світі та Україні.


 | Дата: 20.11.2020 | Переглядів: 6048 | Коментарів: 0 | детальніше