Пошук



Останні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Золота відзнаку «...

День безпечного І...

Еко-челендж «Зроб...

Еко-челендж «Зроб...

Змагання відкрито...

Виховна година дл...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН


Категорія: Новини ліцею
1. Шункова Артема (8 кл) – української мови, математики, географії, фізики, хімії
2. Вождаєнка Віталія (11 кл) – математики, географії, хімії, економіки
3. Дударенко Світлану (10 кл) – німецької мови, біології, зарубіжної літератури
4. Милашевського Дмитра (9-Б кл) – математики, інформатики
5. Узунян Ані (8 кл) – зарубіжної літератури, російської мови
6. Гусак Юлію (9-Б кл) – географії, економіки
7. Бернадського Олега (10 кл) – математики, інформатики
8. Пархоменко Юлію (10 кл) – української мови, історії
9. Шелест Оксану (10 кл) – англійської мови, правознавства
10. Давидова Руслана (9-А кл) – історії, права
11. Коляденко Ірину (8 кл) – історії
12. Осипенко Вікторію (9-А кл) – української мови
13. Войтенко Тетяну (9-Б кл) – зарубіжної літератури
14. Узунян Астіне (9-Б кл) – англійської мови
15. Кушнеренка Олександра (10 кл) – економіки
16. Бігоцького Романа (11 кл) – інформатики
17. Гончаренко Катерину (11 кл) – англійської мови
18. Сірош Тетяну (10 кл) – російської мови, іспанської мови
19. Синицю Діану (9-Б кл) – образотворчого мистецтва
20. Потапенко Маргариту (10 кл) - образотворче мистецтво
21. Свириденко Марину (11 кл) - іспанської мови
22. Маковського Нікіту (9-А кл) - іспанської мови
23. Васильєву Олесю (10 кл) - іспанської мови
24. Глущенко Карину (11 кл) - іспанської мови

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ІІІ ЕТАПІ ОЛІМПІАД !!!!!




 (голосів: 3)
| 11.01.2010 | Переглядів: 1267 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: