Пошук



Останні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Золота відзнаку «...

День безпечного І...

Еко-челендж «Зроб...

Еко-челендж «Зроб...

Змагання відкрито...

Виховна година дл...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


   Категорія: Новини ліцею
Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2010-2011 н.р


Дата проведення

Дисципліна

Учні яких класів беруть участь

Навчальний заклад, де проводиться олімпіада

ПІП вчителя, який бере участь в олімпіаді

 

06.11

Українська мова та література

 

8-11

 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Процик Л.Г.,
голова журі

Астрономія

10-11

Овсієнко П.П.,
голова журі

07.11

Математика

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Поліщук Н.В.,
член журі

 

13.11

Світова література

8-11

 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Марущак О.В.,
голова журі

Образотворче мистецтво

8-11

 

14.11

Біологія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Кривульська Л.О., голова журі
Малащенко О.Ю.,
член журі

Правознавство

9-11

Лісовенко Л.О.,
член журі

 

20.11

Англ. мова
Німецька мова

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Волохович Я.І.,
член журі

Іспанська мова

8-11

Ліцей

Пархоменко С.О., член журі

 

21.11

Географія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Марущак О.В.,
голова журі

Російська мова та літ.

8-11

27.11

Інформатика

8-11

Ліцей

Єрьомін Г.Т.,
голова журі

28.11

Історія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Рябушенко Л.І.,
член журі

 

04.12

Фізика

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Овсієнко П.П.,
член журі

Екологія

10-11

 

05.12

Основи економіки

9-11

 

Ліцей

Димарчук Т.В., голова журі

Психологія і педагогіка

11

Правдива О.А.,
голова журі

Хімія

8-11

Дегтяр В.В.,
член журі


 | Дата: 05.11.2010 | Переглядів: 964 | Коментарів: 0 | детальніше


І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін


   Категорія: Новини ліцею
Закінчився І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Вітаємо переможців та призерів ліцеївського етапу!


- з української мови та літератури:
Хуторну Вікторію Андріївну, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Коваль Наталію Миколаївну, 8 клас,
Радченко Діану Олександрівну, 8 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Бурову Олену Миколаївну, 9 клас,
Михайленко Нелю Юріївну, 9 клас,
Пилипенко Анастасію Євгенівну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Шункова Артема Івановича, 9 клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 10-А клас,
Давидова Руслана Дмитровича , 10-А клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 10-А клас,
Руденка Андрія Сергійовича, 10-Б клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Циганок Анну Анатоліївну, 10-Б клас,
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,
Бернадського Олега Олеговича, 11 клас,
Дурицького Олександра Романовича, 11 клас,

- з математики:
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Хуторну Вікторію Андріївну, 8 клас,
Шункова Артема Івановича, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 10-А клас,
Мойсеєнка Максима Петровича, 10-А клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,

- з світової літератури:
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Радченко Діану Олександрівну, 8 клас,
Хуторну Вікторію Андріївну, 8 клас,
Бурову Олену Миколаївну, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 10-А клас,
Давидова Руслана Дмитровича , 10-А клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 10-А клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Синицю Діану Юріївну, 10-Б клас,
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас,
Васильєву Олеся Сергіївну, 11 клас,
Дударенко Віту Вікторівну, 11 клас,
Потапенко Маргариту Олександрівну, 11 клас,

- з біології:
Радченко Діану Олександрівну, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 8 клас,
Федоренко Анастасію Олександрівну, 8 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Сидоренко Анну Василівну, 9 клас,
Палієнко Олену Петрівну, 10-А клас
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,
Потапенко Маргариту Олександрівну, 11 клас,
Струпову Марію Миколаївну, 11 клас,

- з правознавства:
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Сидоренко Анну Василівну, 9 клас,
Давидова Руслана Дмитровича , 10-А клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 10-А клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Василенко Катерину Леонідівну, 11 клас,
Хобту Ольгу Сергіївну, 11 клас,
Шелест Оксану Костянтинівну, 11 клас,

- з англійської мови:
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Федоренко Анастасію Олександрівну, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 8 клас,
Коваль Наталію Миколаївну, 8 клас,
Хуторну Вікторію Андріївну, 8 клас,
Михайленко Нелю Юріївну, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Бурову Олену Миколаївну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 10-А клас,
Аврамчук Оксану Анатоліївну , 10-А клас,
Мойсеєнка Максима Петровича, 10-А клас,
Милашевського Дмитра Петровича, 10-Б клас,
Гусак Юлія Едуардівну, 10-Б клас,
Струпову Анну Сергіївну, 10-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,
Васильєву Олесю Сергіївну, 11 клас,

- з німецької мови:
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас,

- з іспанської мови:
Лещенко Ірину Русланівну, 8 клас,
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Михайленка Дмитра Сергійовича, 8 клас,
Вождаєнка Артура Юрійовича, 9 клас,
Пилипенко Анастасію Євгенівну, 9 клас,
Стехун Альону Сергіївну, 9 клас,
Хутько Тетяну Олександрівну, 9 клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас,
Мойсеєнка Максима Петровича, 10-А клас,
Біліцьку Юлію Юріївну, 10-Б клас,
Милашевського Дмитра Петровича, 10-Б клас,

- з географії:
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 8 клас,
Михайленка Дмитра Сергійовича, 8 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Сидоренко Анну Василівну, 9 клас,
Стехун Альону Сергіївну, 9 клас,
Бурлаченко Оксану Василівну, 10-А клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 10-А клас,
Милашевського Дмитра Петровича, 10-Б клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,

- з російської мови та літератури:
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Радченко Діану Олександрівну, 8 клас,
Бурову Олену Миколаївну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Сірош Тетяну Юріївну, 11 клас,

- з інформатики:
Димарчука Дмитрія Сергійовича, 8 клас,
Шункова Артема Івановича, 9 клас;
Яковлєва Артема Олексійовича, 9 клас,
Давидова Руслана Дмитровича , 10-А клас,
Кривульського Дениса Святославовича, 10-А клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас,
Милашевського Дмитра Петровича, 10-Б клас,
Бернадського Олега Олеговича, 11 клас,
Устименка Максима Юрійовича, 11 клас,

- з історії:
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Жилінського Михайла Анатолійовича, 8 клас,
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Шумаку Ярославу Васильовичу, 8 клас,
Амінова Богдана Юрійовича, 9 клас,
Коляденко Ірину Ігорівну, 9 клас,
Михайленко Нелю Юріївну, 9 клас,
Роговця Дмитра Павловича, 9 клас,
Сидоренко Анну Василівну, 9 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Давидова Руслана Дмитровича , 10-А клас,
Жовтенко Лідію Олександрівну, 10-А клас,
Осипенко Вікторію Олегівну, 10-А клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Циганок Анну Анатоліївну, 10-Б клас,
Гріцик Катерину Сергіївну, 11 клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,
Шелест Оксану Костянтинівну, 11 клас,

- з фізики:
Гончаренка Дмитра Володимировича, 8 клас,
Зайцеву Ольгу Миколаївну, 8 клас,
Лещенко Ірину Русланівну, 8 клас,
Радченко Діану Олександрівну, 8 клас,
Узунян Ані Норайрівну, 9 клас,
Шункова Артема Івановича, 9 клас;
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас;
Біліцьку Юлію Юріївну, 10-Б клас,
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Узунян Астіне Норайрівну, 10-Б клас,
Бернадського Олега Олеговича, 11 клас,
Васильєву Олесю Сергіївну, 11 клас,
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас,

- з основ економіки:
Гусак Юлію Едуардівну, 10-Б клас,
Сябрук Валерію Віталіївну, 10-Б клас,
Циганок Анну Анатоліївну, 10-Б клас,
Синицю Надію Олександрівну, 11 клас,
Шелест Оксану Костянтинівну, 11 клас,
Ягодинську Юлію Олегівну, 11 клас,

- з хімії:
Вождаєнка Богдана Володимировича, 8 клас,
Ремінну Катерину Русланівну, 8 клас,
Димарчук Дмитрія Сергійовича, 8 клас,
Загребельну Валентину Леонідівну, 8 клас,
Лишевську Дарину Григорівну, 8 клас,
Хуторну Вікторію Андріївну, 8 клас,
Федоренко Анастасію Олександрівну, 8 клас,
Шункова Артема Івановича, 9 клас,
Коляденко Ірині Ігорівні, 9 клас;
Бурову Олену Миколаївну, 9 клас,
Маковського Нікіту Олександровича, 10-А клас,
Дударенко Світлану Володимирівну, 11 клас;
Жовтенко Лідію Олександрівну, 10-А клас,
Бернадського Олега Олеговича, 11 клас.

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ІІ ЕТАПІ!!!!

 | Дата: 05.11.2010 | Переглядів: 961 | Коментарів: 0 | детальніше


Наші жовтневі акції


   Категорія: Новини ліцею
Наші жовтневі акції Наші жовтневі акції

У жовтні 2010 року у ліцеї проведено акції «Допоможи ближньому» та «Щедра осінь», які допомогли зібрати постільну білизну, городину консервацію та одяг для людей, які позбавлені турботи ближніх. Активну участь взяли учні 9 класу (класний керівник Марущак О.В.) та 10-А класу (класний керівник Кривульська Л.О.).
Творімо добро для тих, хто поряд з нами!

 | Дата: 05.11.2010 | Переглядів: 977 | Коментарів: 0 | детальніше


22 жовтня в ліцеї відбувся «Осінній бал»


   Категорія: Новини ліцею
22 жовтня в ліцеї відбувся «Осінній бал»

22 жовтня в ліцеї відбувся «Осінній бал», який в цьому році проходив у формі КВК. На суд глядачів та журі було представлено декілька команд: «Невиліковні», „Гості з майбутнього” «Телепузики», «Веселі чортенята», «Без ГМО». Веселі жарти, сміх та розіграші – супутники цього веселого свята. І хоча найбільше балів набрали дві команди - «Телепузики» (10-А клас) та «Веселі чортенята» (8 клас), святкувати перемогу рано. Адже це лише перша гра в серії. Солодкий приз отримали найменші!

Бажаємо веселих та вдалих змагань!

 | Дата: 22.10.2010 | Переглядів: 1726 | Коментарів: 1 | детальніше


Тиждень правової освіти


   Категорія: Новини ліцею
Тиждень правової освіти Тиждень правової освіти

07.10.2010 року в рамках тижня правової освіти відбулася зустріч учнів 8-9 класу ліцею з оперуповноваженою кримінальної міліції в справах дітей старшим лейтенантом Бабич Мариною Миколаївною та оперуповноваженою кримінальної міліції в справах дітей молодшим лейтенантом Семененко Тетяною Анатоліївною.

Запрошені гості нагадали учням про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння правопорушень, а також відповіли на численні запитання учнів.

 | Дата: 11.10.2010 | Переглядів: 1374 | Коментарів: 0 | детальніше