Пошук



Останні новини

ДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

День фізики та ас...

Всесвітній день б...

День української ...

ДЕНЬ БІОЛОГІЇ ТА ...

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА ...

ДЕНЬ ЗАРУБІЖНОЇ Л...

Міжнародний день ...

МІСЯЧНИК НАУК – С...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РА...

ВИВЧАЄМО КУРС З М...

II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ...

Halloween Party 2019

Вибори Президента...

ДЕНЬ БІЙЦЯ ТЕРИТО...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
tdymarchuk@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2019

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

ВІТАЄМО НІКОЛАЄНКА МИКОЛУ ПЕТРОВИЧА


   Категорія: Новини ліцею
ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!
НІКОЛАЄНКА МИКОЛУ ПЕТРОВИЧА,
абсолютного переможця
Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

Бажаємо творчих успіхів та подальших перемог!


 | Дата: 31.01.2010 | Переглядів: 1547 | Коментарів: 0 | детальніше


ВІТАЄМО УСТИМЕНКА МАКСИМА


   Категорія: Новини ліцею
ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!! ВІТАЄМО!!!!
УСТИМЕНКА МАКСИМА, учня 10 класу
призера обласного етапу конкурсу з інформаційних технологій

МОЛОДЕЦЬ!!!!!
БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!!!!

 | Дата: 31.01.2010 | Переглядів: 1108 | Коментарів: 0 | детальніше


План проведення тижня профорієнтації


   Категорія: Новини ліцею
25 – 29 січня 2010 року
№ п/пЗахідКласДата проведенняВідповідальний
1.Конкурс  презентацій «Світ професій» :
  • тип «Людина-художній образ»
  • тип «Людина – природа»
  • тип «Людина – людина»
  • тип «Людина – техніка»
  • тип «Людина - знакова система»
  8 9А 9Б 10 1125 січня після 4-го урокуПравдива О.А., Неретіна І.В.
2.Зустріч з працівниками районного Центру зайнятості  Учні 9-х класів25 січня о 15 год.Неретіна І.В., Лісовенко Л.О., Кривульська Л.О.

3.

4.

5.

Година спілкування «Поговоримо про професії…»

Виховна година «Всі професії важливі, всі професії потрібні»

Година спілкування «Прагніть досягнути успіху…»

8 кл.

9А кл.

9Б кл.

28 січня

27 січня

26 січня

Марущак О.В.,

Кривульська Л.О.,

Лісовенко Л.О.

6.Виставка учнівських проектів  «Моя майбутня професія»Учні 9-х класів26-27 січняФедірко Н.В.
7.Моє майбутнє – в моїх руках ( тренінг)8-11  26 січняПравдива О.А.
8.Круглий стіл  з Головою Іванківської районної адміністрації8-11  27 січняФедірко Н.В., Правдива О.А
9.Конкурс  міні-творів «Як я уявляю свою професію»8-11  28 січняПравдива О.А.
10.Ділова гра  «Світ професій»  10, 1129 січняПравдива О.А. Волохович Я.І. Поліщук Я.І.
11.Галерея висловів про професії та працю8-11  25-29 січняНеретіна І.В.
12.Виставка  «Ми працю любимо, що в творчість  перейшла…»Неретіна І.В.
13.Виставка в бібліотеці « Ярмарка професій»Мелашенко Н.О.
14.Підведення підсумків тижня профорієнтації2 лютого (на лінійці)Правдива О.А., Неретіна І.В.


Завантажити файл [798.5 Kb] (cкачано: 310)

 | Дата: 29.01.2010 | Переглядів: 5669 | Коментарів: 0 | детальніше


Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею
Дата проведення Дисципліна ПІ учнів ПІП супроводжуючого Місце проведення
16.01 Географія Шунков Артем
Вождаєнко Віталій
Маковський Нікіта
Кривульська Л.О. м.Біла Церква
22.01-24.01 Математика Шунков Артем
Бернадський Олег
Вождаєнко Віталій
Милашевський Дмитро
Поліщук Н.В. м.Фастів
23.01 Хімія
(І-ІІ тур)
Шунков Артем
Вождаєнко Віталій
Дегтяр В.В. м.Біла Церква
24.01 ОІ та ОТ Милашевський Дмитро
Бернадський Олег
Бігоцький Роман
Лісовенко Ю.О. м.Біла Церква
29.01-31.01 Фізика
(І-ІІ тур)
Шунков Артем Овсієнко П.П. м.Фастів
30.01 Біологія
(І-ІІ тур)
Дударенко Світлана   м.Біла Церква
31.01 Основи правознавства Давидов Руслан
Шелест Оксана
Степаненко В.М. м.Біла Церква
06.02 Іноземні мови
(І-ІІ тур)
Узунян Астіне
Шелест Оксана
Гончаренко Катерина
Дударенко Світлана
Маковський Нікіта
Васильєва Олеся
Сірош Тетяна
Глущенко Карина
Свириденко Марина
Волохович Я.І. м.Біла Церква
13.02 Основи економіки Вождаєнко Віталій
Кушнеренко Олександр
Гусак Юлія
Димарчук Т.В. м.Біла Церква
14.02 Історія Коляденко Ірина
Пархоменко Юлія
Давидов Руслан
Лісовенко Л.О. м.Біла Церква
20.02 Українська мова та література Шунков Артем
Осипенко Вікторія
Пархоменко Юлія
Процик Л.Г. м.Біла Церква
27.02 Образотворче мистецтво Синиця Діана
Потапенко Маргарита
Гусак Н.М. м.Біла Церква
28.02 Зарубіжна література Дударенко Світлана
Узунян Ані
Войтенко Тетяна
Марущак О.В.   м.Біла Церква  
Російська мова та літератури Узунян Ані
Сірош Тетяна

 | Дата: 13.01.2010 | Переглядів: 1196 | Коментарів: 0 | детальніше


Графік проведення ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею

Дата проведення

III учня

Секція

контрольної роботи захисту
24.01.2010 13.02.2010 Іванова Юлія мистецтвознавства
24.01.2010 13.02.2010 Заболотна Любава іноземної (англійської) мови
24.01.2010 20.02.2010 Гончаренко Катерина історії України
31.01.2010 14.02.2010 Вождаєнко Віталій економічної теорії
31.01.2010 14.02.2010 Ройт Тетяна макроекономіки
31.01.2010 14.02.2010 Дяченко Наталія  маркетингу
31.01.2010 20.02.2010 Свириденко Марина географії
31.01.2010 20.02.2010 Васильєва Олеся  психології

 | Дата: 13.01.2010 | Переглядів: 1001 | Коментарів: 0 | детальніше