ПошукОстанні новини

GENIUS Olympiad

Здорове харчування

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕР...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

День народження Л...

Вшанування пам'я...

Міжнародний день ...

День безпечного І...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Зустріч з прикордонниками


Категорія: Новини ліцею

    Завжди раді в Іванківському районному ліцеї людям, що приходять розповісти про свою професію. 13 лютого 2013 року відбулася зустріч учнів 8 та 9 класів із заступником начальника відділу прикордонної служби «Іванків» капітаном Андрєєвим Євгеном Юрійовичем, начальником першого відділення капітаном Єван Олександром Андрійовичем і  старшим інспектором прикордонної служби з оцінки ризиків та планування старшим прапорщиком Олексієнко Ігорем Миколайовичом.

 

Зустріч з прикордонниками Зустріч з прикордонниками Зустріч з прикордонниками Зустріч з прикордонниками

    Під час зустрічі ліцеїсти дізналися від працівників прикордонної служби, що найбільший по протяжності кордон Україна має на сході – з Росією (більше ніж 2245 км, 320 з яких припадає на морську ділянку). Охорона кордонів завжди було завданням актуальним для будь-якої країни. Військові прикордонники розповіли про історію заснування прикордонної охорони, яка припала на становлення у дужу важкий час для країни – 1918 рік та про свої повсякденні робочі будні.

    Учні дізналися про існуючий дитячий прикордонний загін «Юні прикордонники» до складу якого входять школярі. Всіх присутні  переглянули мультимедійну  презентацію «Бойова підготовка прикордонника». Але найбільше  у спомині про зустріч з працівниками прикордонної служби  залишиться майстер – клас, що продемонстрували самі гості в ліцеї,  бо на ньому вчили дівчат та хлопчиків розбирати і складати військову зброю.


 (голосів: 1)
| 15.02.2013 | Переглядів: 1099 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: