Пошук



Останні новини

Список рекомендов...

Зустріч у Головно...

Навчальна практик...

Оголошення про на...

Ліцей підтримує і...

Участь у Всеукраї...

День Вишиванки - ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Цей день в історі...

День учнівського ...

22 квітня – Всесв...

Всесвітній день з...

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ НЕБЕ...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
tdymarchuk@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2019

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

ВІТАЄМО УСТИМЕНКА МАКСИМА


   Категорія: Новини ліцею
ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!! ВІТАЄМО!!!!
УСТИМЕНКА МАКСИМА, учня 10 класу
призера обласного етапу конкурсу з інформаційних технологій

МОЛОДЕЦЬ!!!!!
БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!!!!

 | Дата: 31.01.2010 | Переглядів: 1091 | Коментарів: 0 | детальніше


План проведення тижня профорієнтації


   Категорія: Новини ліцею
25 – 29 січня 2010 року
№ п/пЗахідКласДата проведенняВідповідальний
1.Конкурс  презентацій «Світ професій» :
  • тип «Людина-художній образ»
  • тип «Людина – природа»
  • тип «Людина – людина»
  • тип «Людина – техніка»
  • тип «Людина - знакова система»
  8 9А 9Б 10 1125 січня після 4-го урокуПравдива О.А., Неретіна І.В.
2.Зустріч з працівниками районного Центру зайнятості  Учні 9-х класів25 січня о 15 год.Неретіна І.В., Лісовенко Л.О., Кривульська Л.О.

3.

4.

5.

Година спілкування «Поговоримо про професії…»

Виховна година «Всі професії важливі, всі професії потрібні»

Година спілкування «Прагніть досягнути успіху…»

8 кл.

9А кл.

9Б кл.

28 січня

27 січня

26 січня

Марущак О.В.,

Кривульська Л.О.,

Лісовенко Л.О.

6.Виставка учнівських проектів  «Моя майбутня професія»Учні 9-х класів26-27 січняФедірко Н.В.
7.Моє майбутнє – в моїх руках ( тренінг)8-11  26 січняПравдива О.А.
8.Круглий стіл  з Головою Іванківської районної адміністрації8-11  27 січняФедірко Н.В., Правдива О.А
9.Конкурс  міні-творів «Як я уявляю свою професію»8-11  28 січняПравдива О.А.
10.Ділова гра  «Світ професій»  10, 1129 січняПравдива О.А. Волохович Я.І. Поліщук Я.І.
11.Галерея висловів про професії та працю8-11  25-29 січняНеретіна І.В.
12.Виставка  «Ми працю любимо, що в творчість  перейшла…»Неретіна І.В.
13.Виставка в бібліотеці « Ярмарка професій»Мелашенко Н.О.
14.Підведення підсумків тижня профорієнтації2 лютого (на лінійці)Правдива О.А., Неретіна І.В.


Завантажити файл [798.5 Kb] (cкачано: 296)

 | Дата: 29.01.2010 | Переглядів: 5466 | Коментарів: 0 | детальніше


Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею
Дата проведення Дисципліна ПІ учнів ПІП супроводжуючого Місце проведення
16.01 Географія Шунков Артем
Вождаєнко Віталій
Маковський Нікіта
Кривульська Л.О. м.Біла Церква
22.01-24.01 Математика Шунков Артем
Бернадський Олег
Вождаєнко Віталій
Милашевський Дмитро
Поліщук Н.В. м.Фастів
23.01 Хімія
(І-ІІ тур)
Шунков Артем
Вождаєнко Віталій
Дегтяр В.В. м.Біла Церква
24.01 ОІ та ОТ Милашевський Дмитро
Бернадський Олег
Бігоцький Роман
Лісовенко Ю.О. м.Біла Церква
29.01-31.01 Фізика
(І-ІІ тур)
Шунков Артем Овсієнко П.П. м.Фастів
30.01 Біологія
(І-ІІ тур)
Дударенко Світлана   м.Біла Церква
31.01 Основи правознавства Давидов Руслан
Шелест Оксана
Степаненко В.М. м.Біла Церква
06.02 Іноземні мови
(І-ІІ тур)
Узунян Астіне
Шелест Оксана
Гончаренко Катерина
Дударенко Світлана
Маковський Нікіта
Васильєва Олеся
Сірош Тетяна
Глущенко Карина
Свириденко Марина
Волохович Я.І. м.Біла Церква
13.02 Основи економіки Вождаєнко Віталій
Кушнеренко Олександр
Гусак Юлія
Димарчук Т.В. м.Біла Церква
14.02 Історія Коляденко Ірина
Пархоменко Юлія
Давидов Руслан
Лісовенко Л.О. м.Біла Церква
20.02 Українська мова та література Шунков Артем
Осипенко Вікторія
Пархоменко Юлія
Процик Л.Г. м.Біла Церква
27.02 Образотворче мистецтво Синиця Діана
Потапенко Маргарита
Гусак Н.М. м.Біла Церква
28.02 Зарубіжна література Дударенко Світлана
Узунян Ані
Войтенко Тетяна
Марущак О.В.   м.Біла Церква  
Російська мова та літератури Узунян Ані
Сірош Тетяна

 | Дата: 13.01.2010 | Переглядів: 1187 | Коментарів: 0 | детальніше


Графік проведення ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею

Дата проведення

III учня

Секція

контрольної роботи захисту
24.01.2010 13.02.2010 Іванова Юлія мистецтвознавства
24.01.2010 13.02.2010 Заболотна Любава іноземної (англійської) мови
24.01.2010 20.02.2010 Гончаренко Катерина історії України
31.01.2010 14.02.2010 Вождаєнко Віталій економічної теорії
31.01.2010 14.02.2010 Ройт Тетяна макроекономіки
31.01.2010 14.02.2010 Дяченко Наталія  маркетингу
31.01.2010 20.02.2010 Свириденко Марина географії
31.01.2010 20.02.2010 Васильєва Олеся  психології

 | Дата: 13.01.2010 | Переглядів: 993 | Коментарів: 0 | детальніше


Рейтинг досягнень учнів Іванківського районного ліцею за підсумками І семестру 2009-2010 н.р.


   Категорія: Новини ліцею

п/п
ПІП учня Клас Академічний
бал
Участь
у олімп.
Участь у конкурсах Участь у спорт. змаг. Загальний бал
1 Вождаєнко Віталій 11 11,000 2,25 0,7 13,950
2 Шунков Артем 8 10,889 2,55 13,439
3 Дударенко Світлана 10 11,000 1,75 0,65 13,400
4 Гусак Юлія 9-Б 10,789 1,55 12,339
5 Свириденко Марина 11 10,762 0,6 0,8 12,162
6 Милашевський Дмитро 9-Б 10,600 1,55 12,150
7 Давидов Руслан 9-А 10,579 1,45 0,05 12,079
8 Узунян Астіне 9-Б 10,700 1,3 0,05 12,050
9 Узунян Ані 8 10,474 1,55 12,024
10 Пархоменко Юлія 10 10,526 1,35 0,05 11,926
11 Гончаренко Катерина 11 10,650 0,5 0,6 11,750
12 Осипенко Вікторія 9-А 10,526 0,8 0,3 11,626
13 Васильєва Олеся 10 10,263 0,85 0,3 11,413
14 Ткаченко Анастасія 11 10,500 0,75 0,1 11,350
15 Бернадський Олег 10 9,850 1,5 11,350
16 Шелест Оксана 10 10,000 1,3 11,300
17 Бігоцький Роман 11 10,476 0,55 0,1 11,126
18 Ройт Тетяна 11 10,550 0,1 0,4 11,050
19 Коляденко Ірина 8 10,389 0,65 11,039
20 Маковський Нікіта 9-А 10,737 0,25 0,05 11,037
21 Руденко Андрій 9-Б 10,631 0,1 0,3 11,031
22 Жовтенко Ольга 11 10,571 0,25 0,2 11,021
23 Бурова Олена 8 10,222 0, 55 0,1 10,872
24 Михайленко Неля 8 10,333 0,4 0,05 10,783
25 Синиця Діана 9-Б 9,737 1 10,737
26 Заболотна Любава 11 9,850 0,5 0,3 10,650
27 Сидоренко Анна 8 10,474 0,05 0,05 10,574
28 Циганок Анна 9-Б 10,158 0,3 0,05 10,508
29 Войтенко Тетяна 9-Б 9,895 0,55 0,05 10,495
30 Кривульський Денис 9-А 10,421 0,05 10,471
31 Жовтенко Лідія 9-А 10,316 0,1 10,416
32 Глущенко Карина 11 9,952 0,35 0,05 10,352
33 Гусак Анна 11 9,952 0,3 0,05 10,302
34 Палієнко Олена 9-А 10,250 10,250
35 Дурицький Олександр 10 9,400 0,5 0,3 10,200
36 Аврамчук Оксана 9-А 9,842 0,25 10,092
37 Хобта Ольга 10 9,895 0,05 9,945
38 Войтов Дмитрій 9-Б 9,895 0,05 9,945
39 Якименко Катерина 9-Б 9,632 0,3 9,932
40 Дяченко Наталія 11 9,600 0,3 9,900
41 Іванова Юлія 11 9,600 0,3 9,900
42 Устименко Максим 10 9,800 0,05 9,850
43 Струпова Анна 9-Б 9,550 0,25 9,800
44 Ягодинська Юлія 10 9,737 0,05 9,787
45 Пилипенко Анастасія 8 9,611 0,1 9,711
46 Біліцька Юлія 9-Б 9,700 9,700
47 Струпова Марія 10 9,684 9,684
48 Вороніна Марія 9-А 9,368 0,35 0,05 9,668
49 Сербінов Олександр 8 9,632 0,05 9,637
50 Буряк Микола 9-Б 9,600 9,600
51 Глущенко Оксана 11 9,200 0,3 0,1 9,600
52 Стехун Альона 8 9,474 0,1 9,575
53 Потапенко Маргарита 10 8,950 0,5 9,450
54 Кушнеренко Олександр 10 8,895 0,55 9,445
55 Павленко Ярослава 8 8,889 0,55 9,439
56 Коваленко Артем 10 9,333 9,333
57 Осницький Олег 9-Б 9,316 9,316
58 Дударенко Віта 10 9,200 0,1 9,300
59 Мартовицький Дмитро 9-Б 9,200 9,200
60 Кліндух Аліна 8 9,158 9,158
61 Малащенко Максим 9-Б 9,105 0,05 9,155
62 Василенко Катерина 10 9,100 0,05 9,150
63 Осипенко Іван 11 9,000 9,000
64 Якименко Неля 9-А 9,000 9,000
65 Чижевська Алла 9-Б 9,000 9,000
66 Яковлєв Артем 8 9,000 9,000
67 Костюченко Василь 9-Б 9,000 9,000
68 Гріцик Катерина 10 8,900 8,900
69 Бурлаченко Оксана 9-А 8,895 8,895
70 Кучинський Євгеній 8 8,895 8,895
71 Пазюка Аліна 9-Б 8,895 8,895
72 Потієнко Ольга 9-А 8,789 0,1 8,889
73 Сябрук Валерія 9-Б 8,842 8,842
74 Ярошенко Олександр 9-Б 8,789 8,789
75 Савченко Анастасія 9-А 8,789 8,789
76 Хутько Тетяна 8 8,778 8,778
77 Сірош Тетяна 10 8,158 0,5 0,1 8,759
78 Лещенко Вікторія 11 8,750 8,750
79 Глущенко Петро 11 8,714 8,714
80 Зайченко Дмитро 11 8,714 8,714
81 Мойсеєнко Максим 9-А 8,632 8,632
82 Гетьман Ганна 10 8,579 8,579
83 Роговець Дмитро 8 8,579 8,579
84 Циганок Максим 9-Б 8,526 0,05 8,576
85 Юрчишен Олександр 9-А 8,316 0,25 8,566
86 Грищенко Анастасія 9-А 8,526 8,526
87 Мосієнко Богдан 9-А 8,526 8,526
88 Петрова Вікторія 9-А 8,500 8,500
89 Коваленко Сергій 8 8,421 8,421
90 Токаревська Анастасія 9-А 8,368 0,05 8,418
91 Ляхевич Сергій 11 8,350 8,350
92 Гусак Катерина 8 8,333 8,333
93 Валерко Олександр 9-А 8,316 8,316
94 Кузьмін Владислав 9-Б 8,316 8,316
95 Проява Аліна 9-А 8,316 8,316
96 Ткач Катерина 9-А 8,158 8,158
97 Притика Дмитро 10 8,150 8,150
98 Кролау Олексій 11 8,095 8,095
99 Валерко Тетяна 8 8,000 8,000
100 Пилипенко Денис 10 8,000 8,000
101 Гриценко Василь 10 7,900 7,900
102 Малащенко Михайло 10 7,895 7,895
103 Боблях Ніна 9-А 7,684 7,684
104 Вождаєнко Артур 8 7,632 7,632
105 Грицай Андрій 8 7,389 7,389
106 Зелінський Володимир 8 7,000 7,000
107 Швець Олександр 11 6,900 6,900
108 Лозенко Богдан 10 6,800 6,800

 | Дата: 11.01.2010 | Переглядів: 1221 | Коментарів: 0 | детальніше