Пошук



Останні новини

ЄВРОПЕ́ЙСЬКИ...

ВІТАЄМО

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО...

ВОНИ – ОДНІ З КРА...

День бійця терито...

ДЛЯ УЧНІВ ШКІЛ НА...

ІВАНКІВСЬКОМУ РАЙ...

ДОВГООЧІКУВАНА ЗУ...

Каша – 2018 відбу...

У новий робочий т...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ...

Увага!!! Буккроси...

Вітання!

Вітаємо з Днем зн...

Увага!

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ludmila_gliten@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2018

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

23 жовтня в ліцеї відбулося традиційне свято «Осінній бал»


   Категорія: Новини ліцею
23 жовтня в ліцеї відбулося традиційне свято «Осінній бал»         23 жовтня в ліцеї відбулося традиційне свято «Осінній бал».
        В різних конкурсах змагалися 5 команд: «Ботани», «Букацини», «Росинка» «Деруни» та «Шмайл». В цікавій та запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Ботани». Вітаємо 11 клас!!!!
        А найголовніший приз та звання «МІС ОСІНЬ 2009» здобула одна з наймолодших ліцеїсток БУРОВА ОЛЕНА. Вітаємо!!! Бажаємо подальших перемог!








23 жовтня в ліцеї відбулося традиційне свято «Осінній бал»

 | Дата: 30.10.2009 | Переглядів: 1181 | Коментарів: 0 | детальніше


Учні ліцею відвідали музей бойової слави


   Категорія: Новини ліцею
Учні ліцею відвідали музей бойової слави         20.10.2009 року учні ліцею відвідали музей бойової слави Прибірського НВО ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок. Голова клубу «Патріот» Грицаєнко Віра Олександрівна та її помічники (учні старших класів) розповіли про пам’ятні та легендарні сторінки історії визволення району та селища від німецьких окупантів. Підтверджуючи свої слова документами та чудово оформленими стендами і вітринами.
        Учні щиро подякували господарям за гостинність та чудову екскурсію. Потім відвідали пам’ятник загиблим воїнам, вшанували їх пам’ять квітами та хвилиною мовчання.






Учні ліцею відвідали музей бойової слави

 | Дата: 30.10.2009 | Переглядів: 69550 | Коментарів: 2 | детальніше


Розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Бажаємо всім учасникам успіхів!


   Категорія: Новини ліцею
Графік
проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2009 – 2010 н. р.


№ п/п

Дата проведення

Дисципліна

Класи

Місце проведення

1.

31.10.2009

Образотворче мистецтво

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №2

2.

01.11.2009

Українська мова та література

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №1

3.

07.11.2009

Іноземні мови

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №2

4.

08.11.2009

Біологія

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №1

5.

14.11.2009

Історія

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №2

6.

15.11.2009

Математика

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №1

7.

21.11.2009

Географія

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №2

8.

22.11.2009

Фізика

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №1

9.

29.11.2009

Хімія

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №1

10.

05.12.2009

Основи правознавства

9-11

Ліцей

11.

06.12.2009

Зарубіжна література

8-11

Іванківська
ЗОШ І-ІІІст №2

12.

12.12.2009

Основи економіки

9-11

Ліцей

13.

13.12.2009

Основи інформатики

8-11

Ліцей

14.

19.12.2009

Російська мова та література

8-11

Ліцей


 | Дата: 27.10.2009 | Переглядів: 1080 | Коментарів: 0 | детальніше


Вітаємо переможців


   Категорія: Новини ліцею
Вітаємо переможців  І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  
  • з української мови та літератури: Бурову Олену, Михайленко Нелю, Давидова Руслана,
                      Осипенко Вікторію, Гусак Юлію, Руденка Андрія, Дударенко Світлану,                           Свириденко Марину;
  • з англійської мови: Узунян Ані, Гусак Юлію, Узунян Астіне, Маковського Нікіту, Жовтенко  
                      Лідію, Шелест Оксану, Гончаренко Катерину;
  • з німецької мови: Дударенко Світлану;
  • з біології: Сидоренко Анну,  Давидова Руслана, Маковського Нікіту, Дударенко Світлану,  
                      Вождаєнка Віталія, Свириденко Марину;
  • з історії: Узунян Ані, Гусак Юлію, Дударенко Світлану, Гончаренко Катерину;
  • з математики: Бурову Олену, Шункова Артема, Мойсеєнка Максима, Струпову Анну,  Шелест
                      Оксану, Гончаренко Катерину;
  • з географії: Шункова Артема, Гусак Юлію,  Пархоменко Юлію,  Вождаєнка Віталія,   
                       Свириденко Марину;
  • з фізики: Шункова Артема,  Маковського Нікіту, Васильєву Олесю, Ткаченко Анастасію,
                       Вождаєнка Віталія;
  • з хімії: Шункова Артема, Маковського Нікіту, Дударенко Світлану, Жовтенко Ольгу;
  • з основ правознавства: Аврамчук Оксану, Синицю Діану;
  • з зарубіжної літератури: Узунян Ані, Павленко Ярославу, Осипенко Вікторію, Гусак Юлію,
                      Якименко Катерину,  Хобту Ольгу, Васильєву Олесю,  Свириденко Марину,                            Ткаченко Анастасію;
  • з основ економіки: Устименка Максима, Кушнеренка Олександра, Вождаєнка Віталія;
  • з основ інформатики та обчислювальної техніки: Милашевського Дмитра,
                    Устименка Максима,  Кушнеренка Олександра,  Бігоцького Романа,  Вождаєнка Віталія;
  • з російської мови та літератури: Коляденко Ірину, Палієнко Олену, Струпову Марію,
                    Свириденко Марину  
Бажаємо успіхів на ІІ етапі олімпіад!!!

 | Дата: 26.10.2009 | Переглядів: 1044 | Коментарів: 0 | детальніше


Розпочався І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін


   Категорія: Новини ліцею

№ п/п

Навчальна дисципліна

Дата проведення

Клас

Вчитель

1.

Українська мова та література

05.10

8 -11

Процик Л.Г.,
Кліндух С.В.

2.

Основи економіки

06.10

10 -11

Димарчук Т.В.

3.

Основи інформатики та обчислювальної техніки

07.10

8 -11

Єрьомін Г.Т.,
Лісовенко Ю.О.

4.

Хімія

08.10

8 -11

Дегтяр В.В.

5.

Німецька мова

09.10

9-10

Федірко Н.В.

6.

Історія

12.10

8 -11

Лісовенко Л.О.,
Степаненко В.М.

7.

Англійська мова

13.10

8 -11

Бамбура А.А.,
Волохович Я.І.

8.

Географія

14.10

8 -11

Кривульська Л.О.

9.

Біологія

15.10

8 -11

Кривульська Л.О.

10.

Основи правознавства

16.10

9 -11

Лісовенко Л.О.,
Степаненко В.М.

11.

Математика

19.10

8 -11

Поліщук Н.В.

12.

Зарубіжна література

20.10

8 -11

Марущак О.В.

13.

Російська мова та література

21.10

8 -11

Марущак О.В.

14.

Фізика

22.10

8 -11

Овсієнко П.П.

15.

Образотворче мистецтво

23.10

8 - 11

Гусак Н.М


 | Дата: 16.10.2009 | Переглядів: 1139 | Коментарів: 0 | детальніше