ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Золота відзнаку «...

День безпечного І...

Еко-челендж «Зроб...

Еко-челендж «Зроб...

Змагання відкрито...

Виховна година дл...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Історія Іванківського районного ліцею Київської області


Категорія: Про ліцей » Історія закладу
  Історія Іванківського районного ліцею Київської області налічує вже 17 років. Основні завдання, які ставить перед собою педагогічний колектив закладу, – забезпечення високого загально-культурного, освітнього рівня підготовки молоді, формування інтелектуальної, морально вихованої та духовно розвинутої особистості, здатної навчатися впродовж життя, створювати та розвивати цінності громадянського суспільства.
  Заклад розпочав свою роботу в вересні 1999 року. Саме тоді на посаду директора був призначений Глитень Ігор Олексійович – людина сильного лідерського характеру, працьовитий, відповідальний та цілеспрямований керівник. Копітка праця директора й учителів вже на перших порах діяльності дала вагомі результати: Глухінчук Олеся – призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2000), призер Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (2002); Костюченко Олена – призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, переможець Всеукраїнської універсіади «Інтелектуал XXІ століття» (2001), Костюченко Марина – переможець Всеукраїнського конкурсу «Вірю в майбутнє твоє Україно!» (2001); Салімова Лілія – фіналіст «Програми обміну майбутніх лідерів FLEX» (2002).
  З 2002 по 2005 рік  учнівський та педагогічний колектив Іванківського районного ліцею очолює Поліщук Наталія Василівна – високоосвічений фахівець, чиї особистісні якості створили позитивний мікроклімат у колективі. В цей період розпочався випуск ліцеївської газети «Сузір’я» та інформаційно-методичного бюлетеня.
  З 2005 по 2016 рік директором була Федірко Надія Василівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України. Іванківський районний ліцей стає інноваційним навчальним закладом. У 2006 році навчальний заклад увійшов до переліку «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху»; з 2009 року став учасником міжнародних обмінів та проектів; у 2011 році отримав звання «Флагман освіти та науки України» за підсумками конкурсу третьої Загальнонаціональної громадської акції; у 2012 – переможець обласного конкурсу-захисту Web-сайтів у номінації «Web-сайти ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл, навчально-виховних комплексів»; з 2014 року (в особі Федірко Н.В.) заклад стає учасником програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (2014, 2015), експериментальним майданчиком Академії педагогічних наук України. Іванківський районний ліцей входить у ТОП-200 ліцеїв і гімназій за результатами ЗНО з української мови і літератури у 2015 році. 
  З 1 вересня 2016 року естафету управління навчальним закладом Надія Василівна передала у надійні руки Кривульській Людмилі Олексіївні – спеціалісту вищої кваліфікаційної категорії, учителю – методисту, педагогу з великим досвідом.
  Головна цінність ліцею – його учні, талановита, обдарована молодь, яка має можливість вивчати в ліцеї три іноземні мови - англійську, німецьку та іспанську. Ліцеїсти є постійними призерами та переможцями ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, творчих конкурсів.
  Заклад має міцний кадровий потенціал. Серед 19 вчителів ліцею – заслужені вчителі України Процик Людмила Григорівна та Ніколаєнко Микола Петрович, чотири відмінники освіти України, дев’ять учителів-методистів, двоє старших вчителів. Димарчук Тетяна Вікторівна нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України (2007). Педагоги ліцею постійно ведуть пошуки нових форм технологій навчання та виховання учнів, які впроваджують поряд з традиційними і доповнюють їх на інноваційній основі. Кожен вчитель – новатор, має свою методику викладання, дбає про підвищення власної педагогічної майстерності, ділиться досвідом на семінарах-практикумах районного та обласного рівнів. Педагоги ліцею є призерами та переможцями професійних конкурсів «Вчитель року», конкурсу-огляду навчальних кабінетів. За результатами діяльності ліцей щорічно посідає перше місце в районному рейтингу навчальних закладів.
  Педагогічний колектив тісно співпрацює з учнівською парламентсько-президентською республікою ліцею, батьківською громадськістю, а тому всі досягнення і напрацювання є результатом спільної злагодженої роботи єдиного «механізму».
  Кредо педагогічного колективу: не зупинятися на здобутках, упевнено йти вперед, створювати навчально-виховний простір для творчості, розвитку та вдосконалення кожного.
 (голосів: 6)
| 24.11.2016 | Переглядів: 1374 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: