Пошук



Останні новини

Fake.Busters/Мисл...

НМТ-2025: порядок...

НМТ-2025: що потр...

НМТ–2025: докумен...

НАВЧАЮЧИСЬ – ПЕРЕ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

УВАГА! УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО-2020


   Категорія: Зовнішнє незалежне оцінювання

15 червня - українська мова і література. 

17 червня - біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

     Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020 відбудеться в приміщенні Іванківській ЗОШ І-ІІІ №2.

     Найближчим часом на персональних сторінках буде розміщено додаткову інформацію – пам’ятку щодо умов проходження пробного ЗНО.


 | Дата: 29.05.2020 | Переглядів: 8674 | Коментарів: 0 | детальніше


Вітаємо із останнім дзвоником!!!


   Категорія: Новини ліцею


 | Дата: 29.05.2020 | Переглядів: 8050 | Коментарів: 0 | детальніше


УВАГА! УВАГА! ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО - 2020!


   Категорія: Зовнішнє незалежне оцінювання

     Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

     Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня

25 червня – математика;

30 червня  - українська мова і література;

2 липня – фізика;

6 липня - іспанська, німецька, французька мови;

7 липня - англійська мова;

9 липня - історія України;

13 липня – біологія;

15 липня – географія;

17 липня - хімія.

     До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

     Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.


 | Дата: 21.05.2020 | Переглядів: 8043 | Коментарів: 0 | детальніше


#ІЗІЗНО


   Категорія: Зовнішнє незалежне оцінювання
Карантин карантином, але підготовку до ЗНО ніхто не відміняв.
ЗНО – це стрес не тільки для учнів, а ще й для батьків та вчителів.
Якби ж можна було скласти всі предмети замість дітей. Маємо ідею: допоможіть їм підготуватися! Ми розробили онлайн-курси для підготовки до ЗНО з основних предметів, які підійдуть для роботи на уроках та вдома.
Готуйтеся до ЗНО ізі. Всі онлайн-курси за лінком: www.ed-era.com/zno.
• «Ізі ЗНО. Англійська мова» – підготовка до оцінювання за допомогою мемів, відео та фільмів. Здивуйте своїх учнів на уроці жартом із популярного серіалу.
• «Математика. Просто» – складні теми на простих прикладах. Пропонуємо пояснювати теорію ймовірності, прогресії та інші математичні терміни на прикладі серіалів та спостережень за природою.
• «Історія України в історіях» – курс-подорож в історію України разом із видатними постатями та особистостями. Допоможе запам’ятати всі дати, пам’ятки та портрети. А ще там є подкасти та інтерактивні тести.
• «Лайфхаки з української мови» – курс у формі цікавих порад для опанування базових теоретичних знань із української мови. Під час нього студент випрацює навички успішної мовленнєвої комунікації та зможе застосувати ці навички на ЗНО.
• «Лайфхаки з української літератури» – курс, який допоможе простежити історію розвитку мистецтва слова від фольклору й перших писемних пам’яток до сучасної української літератури, опанувати базові теоретико-літературні поняття, виробити навички аналізу художніх творів.
• «Автостопом по біології» – живі приклади, зрозумілі візуалізац ії, конспекти до кожної теми та тестові запитання, побудовані на реальних завданнях ЗНО. Просто про цитологію, ботаніку, генетику та фізіологію людини.
Усі курси безкоштовні та у вільному доступі. Переходьте на сайт www.ed-era.com/zno/ та користуйтеся!
Джерело - EdEra

 | Дата: 21.05.2020 | Переглядів: 8016 | Коментарів: 0 | детальніше


18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу


   Категорія: Новини ліцею

18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

 

     18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар, в результаті якої було виселено 180 014 осіб. Депортація мала катастрофічні наслідки для кримських татар в місцях заслання. Протягом року до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинуло понад 30 тис. кримських татар. 18 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу - вшановуємо пам'ять жертв цього злочину.

     Депортація кримських татар - один із страшних прикладів злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни. Понад 20 років радянська влада повністю заперечувала злочинний характер своїх дій. У 1967 році Верховна Рада СРСР визнала необґрунтованість тотального звинувачення кримських татар, але, на відміну від інших «покараних народів», вони не отримали права повернутися до Криму. Лише в 1989 році радянським парламентом депортація була визнана незаконною та злочинною.

Тому задля гідного вшанування пам’яті загиблих кримських татар та підтримки кримськотатарського народу у їх боротьбі за свої права, а також жертв геноциду кримськотатарського народу, пропонуємо переглянути ряд відеопроєктів, що висвітлюють правду про страшну трагедію (фільми «Чужа молитва» та «Хайтарма»), що зламала долі 180 тисячам кримських татар у 1944 році:

 

 

 

 

 

 

 

 



 | Дата: 20.05.2020 | Переглядів: 6882 | Коментарів: 0 | детальніше