Пошук



Останні новини

Оголошення про на...

Обласне свято наг...

Ментальне здоров’я

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

GENIUS Olympiad

Здорове харчування

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕР...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ


   Категорія: Новини ліцею

ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ
ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ ПОШУК. ЗНАХІДКИ. ВІДКРИТТЯ

   Кваліфікований педагог повинен уміти мотивувати учня на постійну роботу, ефективне тренування, але зробити це так, ніби учень сам цього хоче, тобто, зберегти інтерес до вивчення предмету і розвивати його, періодично створюючи ситуації успіху, хвалити за досягнуте і ставити все нові й нові завдання.

   Бінарний урок – це різновид інтегрованого уроку, що органічно поєднує вивчення двох або декількох предметів; вивчення якоїсь проблеми на грані двох наук - це завжди цікаво, такий вид діяльності викликає високу мотивацію і допомагає захопити школярів, спровокувати творчий пошук.

   14 грудня такий урок відбувся в 9 класі Іванківського районного ліцею – урок англійської мови та мистецтва, який підготували Волохович Яна Іванівна та Гусак Наталія Миколаївна.

Темою уроку було мистецтво графіті та стріт-арту, яке набуває все більшого розмаху як у світі, так і в Україні, і є питанням для багатьох дискусій: мистецтво це чи вандалізм? У яких формах його існування доречне й актуальне, а які заслуговують осуду? Якими повинні бути і чи повинні бути взагалі настінні написи й малюнки в наших містах?

   Бінарний урок був одним із способів наближення теоретичного курсу мови до практики – шляхом пошуку, роздумів, обговорення та дискусії учні спробували сформувати свою власну думку і ставлення до цього виду творчості.

   Початок уроку заінтригував: тему треба було відгадати шляхом асоціативних порівнянь. Далі учні ознайомились з історією виникнення та розвитку «вуличного мистецтва» - виявилось, що воно існує рівно стільки, скільки живе людство на Землі і прояви його були найрізноманітнішими у всіх куточках світу: це і древні стіни (Китайська, стіна Плачу та інші), які вкриті проханнями та побажаннями людей, і настінні написи в культових архітектурних спорудах (причому зміст їх і в древніх Помпеях, і в Софіївському Соборі подібний – констатування фактів тодішнього життя, молитовні звернення до Всевишнього), і монограми та малюнки в підземеллях – людство у всі часи прагнуло залишити пам’ять про себе.

   Поширення графіті на вулицях міст у наш час набуло значних масштабів – від звичайних слів до вишуканих малюнків, воно охоплює широкий спектр тем.

   Учні познайомились з творами видатних британських та вітчизняних майстрів (Бенксі та київський гурт «Інтересні казки») і зробили висновок, що темами для зображень часто є і болючі питання сьогодення, а також патріотична тематика. Також дев’ятикласники розглянули кодекс честі рейтера (творця вуличного мистецтва) і переконались, що він гарно продуманий і вмотивований.

   Порівнюючи різні форми існування стріт-арту, кожен висловив свою думку щодо вуличного мистецтва: знайшлись його прихильники (їх була переважна більшість) і противники, а троє дівчат навіть сформулювали умови, за дотримання яких графіті можна вважати мистецтвом. Це майстерність виконання, гарний естетичний вигляд, доречність розташування та оригінальність. У декого виникло бажання спробувати свої сили в цьому виді творчості – тому чекаємо наступних уроків, де дискусія на тему графіті продовжиться.


 | Дата: 15.12.2017 | Переглядів: 2469 | Коментарів: 0 | детальніше