ПошукОстанні новини

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ НЕБЕ...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ

В НОГУ ІЗ СУЧАСНИ...

Успішне ЗНО: Мате...

Спецпроект "Істо...

День українського...

День Святого Вале...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

МАТЕМАТИКА.ПРОСТО

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ludmila_gliten@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2019

Положення про рейтинг успішності учнів Іванківського районного ліцею


Категорія: Освітній процес » Документи
.
1.     Загальні положення 

1.1.         Рейтинг у Іванківському районному ліцеї створено з метою морального стимулювання навчальної та позанавчальної діяльності ліцеїстів.

1.2.          Рейтинг розроблено науково-методичною радою Іванківського районного ліцею та затверджено директором ліцею.

1.3.         Загальноліцейський рейтинг складається із суми рейтингу успішності учнів за підсумками І, або ІІ семестрів, або поточного навчального року та рейтингу активності та результативності участі учнів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів (районного, обласного, Всеукраїнського).

1.4.         Кожен рейтинг складається по закінченні поточного навчального семестру та поточного навчального року та вивішується у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення    (на інформаційному стенді ліцею).

 

2.     Порядок обрахування рейтингів

 2.1.         Рейтинг успішності учнів за підсумками І, або ІІ семестрів, або поточного навчального року обраховується шляхом визначення середнього арифметичного із суми семестрових або річних балів з кожного предмету навчального плану для кожного учня окремо.

2.2.         Рейтинг успішності учнів за підсумками І, або ІІ семестрів, або поточного навчального року обраховується класними керівниками на основі підсумкової відомості за підсумками семестрів чи навчального року та подається заступнику директора з навчально-виховної роботи. За точність даних рейтингу успішності учнів несуть відповідальність класні керівники .

2.3.         Рейтинг активності та результативності участі учнів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів (районного, обласного, Всеукраїнського) обраховується шляхом додавання відповідної кількості балів кожному учню за участь у вказаних конкурсах і змаганнях:

 

Олімпіади

Конкурс-захист МАН

Конкурси

Спортивні змагання

Всьо-го балів

рай.

обл.

  вс.

рай.

обл.

вс.

рай.

обл.

  вс.

рай.

обл.

  вс.

Учасник

0,05

0,1

0,2

0,05

0,1

0,2

0,05

0,1

0,2

0,02

0,04

0,08

х

Призер

0,25

0,5

1,0

0,2

0,4

0,8

0,1

0,2

0,4

0,1

0,2

0,4

х

Переможець

0,5

1,0

2,0

0,3

0,6

1,2

0,3

0,4

0,8

0,2

0,4

0,8

х

 

2.4.         Рейтинг активності та результативності участі учнів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів обраховується заступником директора з навчально-виховної роботи на основі інформації, поданої класними керівниками, координатором ліцею та вчителем фізичної культури. За точність даних рейтингу активності та результативності участі учнів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів несе відповідальність заступник директора з НВР.

2.5.         Загальноліцейський рейтинг обраховується шляхом додавання результатів рейтингу успішності учнів за підсумками І, або ІІ семестрів, або поточного навчального року та рейтингу активності та результативності участі учнів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів, і отримані результати розміщуються у порядку спадання – від найвищого до найнижчого з прізвищами учнів відповідно. У випадку, коли декілька учнів мають однакову кількість балів у загальноліцейському рейтингу, то при визначенні місця у рейтингу враховується кількість балів за академічні досягнення. У випадку, коли декілька учнів мають однакову кількість балів у загальноліцейському рейтингу і однакову кількість балів за академічні досягнення, то при визначенні місця у рейтингу враховується кількість пропущених без поважної причини днів протягом семестру.

2.6.         Загальноліцейський рейтинг обраховує заступник директора з навчально-виховної роботи на основі балів, вказаних у рейтингу успішності учнів за підсумками І, або ІІ семестрів, або поточного навчального року та в рейтингу активності та результативності участі учнів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів. За точність даних загальноліцейського рейтингу несе відповідальність заступник директора з НВР.

2.7.         Рейтинги учнів окремих класів складаються шляхом вибору із загальноліцейського рейтингу прізвищ учнів кожного класу з відповідними результатами та розміщення їх у порядку спадання – від найвищого до найнижчого.

2.8.         Рейтинги учнів окремих класів складають класні керівники відповідних класів (за бажанням класного керівника.

 

3.     Оприлюднення результатів рейтингів

 3.1.         Загальноліцейський рейтинг та рейтинги учнів окремих класів за підсумками І навчального семестру оприлюднюються на початку ІІ навчального семестру поточного навчального року.

3.2.         Загальноліцейський рейтинг та рейтинги учнів окремих класів за підсумками ІІ навчального семестру  та  поточного навчального року оприлюднюються наприкінці навчального року по закінченні державної підсумкової атестації (останній тиждень червня).

3.3.         Кожен рейтинг вивішується у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення (загальноліцейський – на інформаційному стенді ліцею, рейтинги учнів окремих класів – у відповідних класах).

 

4.     Матеріальне стимулювання кращих учнів за рейтингом

 4.1.  Кращі 20 учнів за загальноліцейським рейтингом є учасниками екскурсій, поїздок до музеїв, театрів. Екскурсії, поїздки до музеїв та театрів здійснюються за рахунок спонсорських коштів.

 (голосів: 3)
| 02.12.2017 | Переглядів: 8908 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: