ПошукОстанні новини

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ НЕБЕ...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ

В НОГУ ІЗ СУЧАСНИ...

Успішне ЗНО: Мате...

Спецпроект "Істо...

День українського...

День Святого Вале...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

МАТЕМАТИКА.ПРОСТО

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ludmila_gliten@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2019

Правила конкурсного приймання учнів до Іванківського районного ліцею


Категорія: Освітній процес » Документи
.
1.     Загальні положення 

            Ліцей є державним загальноосвітнім навчальним закладом системи Міністерства освіти і науки України, який підпорядкований відділу освіти Іванківської районної державної адміністрації.

            У Іванківському районному ліцеї навчаються учні з 8 по 11 класи.

            У ліцеї забезпечується отримання учнями повної загальної середньої освіти на встановленому державному рівні, поглиблене вивчення економіки, іноземної мови та інформатики у допрофільних класах (8-9 класи) та поглиблена підготовка з  природничих та гуманітарних дисциплін у профільних класах (у відповідності до обраного учнями економічного та правового профілів; 10-11 класи).

            Учні ліцею повинні встигати як з дисциплін, що складають державний компонент, так і з дисциплін, що входять до варіативної складової робочого навчального плану.

            До 8 і 10 класів на конкурсній основі зараховуються учні, які закінчили 7 і 9 класи середнього загальноосвітнього навчального закладу Іванківського району, незалежно від місця проживання.

            Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

 

2.     Організація конкурсу 

            Конкурсний прийом учнів до Іванківського районного ліцею організовується з урахуванням профілів даного навчального закладу, які відображені в Статуті ліцею, та у повній відповідності з Інструкцією про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. № 389 та зареєстрованою Міністерством юстиції України 04.07.2003 р. № 547/7868.

            Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні навчального закладу, що здійснює приймання. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

            Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться після закінчення навчального року. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання, яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування дітей відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

            Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

            Для проведення конкурсних випробувань у навчальному закладі створюється конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора ліцею. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор навчального закладу.

            До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора ліцею, табеля успішності учня або свідоцтва про базову загальну середню освіту.

            До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учня та відображають його навчальні та творчі досягнення.

 

3.     Проведення конкурсу 

            Конкурсне випробування передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу;  співбесіду, тривалість якої не повинна перевищувати 20 хвилин.

            Варіанти письмових завдань (тестів) для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи відповідного класу, розробляються методичними об’єднаннями вчителів та затверджуються директором ліцею.

            Проведення конкурсного випробування відбувається згідно вимог, вказаних в Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. № 389 (Р.3, п.3.11-3.14).

            Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії.

            Результати конкурсного випробовування оголошуються у той самий день. Списки вступників вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.

            Поза конкурсом зараховуються призери ІІ етапу та учасники ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учасники ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відмінники навчання.

            Діти (учні, вихованці), які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі у повторних конкурсних випробуваннях.

 

4.     Порядок зарахування 

            Учні, які пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора ліцею на підставі рішення конкурсної комісії.

            Зарахування учнів проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

            До навчального закладу подаються такі документи: копія свідоцтва про народження, особова справа, копія посвідчення потерпілого (для дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС).

            Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з  рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання.

            Діти, які зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу.

 

5.     Контроль за проведенням конкурсу 

            Директор ліцею несе персональну відповідальність за дотримання вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. № 389 та Правил прийому учнів до Іванківського районного ліцею.

 (голосів: 3)
| 02.12.2017 | Переглядів: 12376 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: