ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Золота відзнаку «...

День безпечного І...

Еко-челендж «Зроб...

Еко-челендж «Зроб...

Змагання відкрито...

Виховна година дл...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

Незабутня поїздка до Київського університету культури


Категорія: Новини ліцею

Незабутня поїздка до Київського університету культури

     26 січня 2024 року з профорієнтаційною метою учні 11 класу Іванківського ліцею відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Нас зустріли студенти-екскурсоводи, які і презентували свій заклад. І студенти, і викладачі намагалися довести, що у них інноваційний, диджиталізований, креативний, комфортний освітній простір з унікальною творчою атмосферою для реалізації потенціалу кожного студента. Ми зустрілися з висококваліфікованим професорсько-викладацьким колективом, побачили сучасні, технологічні, професійно-практичні лабораторії. Ще дізналися, що протягом першого семестру можна вчитися безкоштовно. А потім, якщо успішно скласти сесію, то і далі можна навчатися безкоштовно. Є багато бюджетних місць, у пріоритеті м.Київ і Київська область. Також наголосили на тому, що кожної суботи можна відвідувати безкоштовні курси на базі університету, де викладачі докладуть максимум зусиль, щоб абітурієнти стали їхніми студентами.

     Наступним етапом була презентація інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Саме тут нам гостинно запропонували чай, каву, мафіни, від чого неможливо було відмовитися. Насамкінець нас чекала незабутня зустріч з Михайлом Михайловичем Поплавським. Він коротенько розповів про себе, розкрив нам деякі секрети. Студентське життя насичене цікавими подіями,зустрічами з видатними постатями, тренінгами, конференціями, фестивалями, неймовірними шоу, fashion-показами, театральними, музичними, хореографічними постановками та виставами, зйомками проектів, телепрограм тощо.

     І найголовніше – це селфі з ректором університету, яке, зі слів Михайла Михайловича, буде великим плюсом під час вступу до університету. Сподіваємося, що комусь це може знадобитися. Талановитим вхід вільний!

 (голосів: 1)
| 26.01.2024 | Переглядів: 43 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: