ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДО УВАГИ УЧАСНИКІ...

ВСТУПНИКАМ! Демон...

Розклади

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ...

ЄДНАЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ!

ПАМ’ЯТАЄМО ІСТОРІ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2022

ПАМ’ЯТАЄМО ІСТОРІЮ. ШАНУЄМО ГЕРОЇВ


Категорія: Новини ліцею

ПАМ’ЯТАЄМО ІСТОРІЮ. ШАНУЄМО ГЕРОЇВ ПАМ’ЯТАЄМО ІСТОРІЮ. ШАНУЄМО ГЕРОЇВ

     Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Тих, хто поповнили український національний пантеон на сьогодні, напевно, вистачить для виховання патріотизму на сотні років уперед. Але ми не знаємо/не пам'ятаємо їх, тому прагнемо нових, вважаючи, ніби їх бракує. Їх не бракує в нашій історії, крутянці в цьому пантеоні посідають особливе місце – вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу» (голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович (2014–2019 рр.)

     Тому, щоб героїчні сторінки українського минулого пам’ятало і юне покоління України, до Дня пам’яті Героїв Крут учні 10 класу Іванківського ліцею відвідали урок історичної правди «Бій під Крутами» у Іванківській публічній бібліотеці. Учні не просто згадали ще раз про події далеких років, а мали змогу  почути патріотичну думку письменника та історика Капранова «НАЙЗАГАДКОВІШИЙ "Бій під Крутами", взяту з інформаційного каналу «імені Т.Г.Шевченка».

    Вшановуючи пам’ять Героїв Крут, пам’ятаймо, що цей бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином, добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

   Шануймо героїв! Вчимо історію! І дякуємо працівникам бібліотеки за допомогу у глибшому пізнанні сторінок власної історії.

 (голосів: 2)
| 28.01.2022 | Переглядів: 895 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: