ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ПРО ЗАПОБІГАННЯ Т...

Оголошення про на...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДО УВАГИ УЧАСНИКІ...

ВСТУПНИКАМ! Демон...

Розклади

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2022

Круглий стіл «Регулятивні механізми глобального руху капіталів»


Категорія: Новини ліцею

Круглий стіл «Регулятивні механізми глобального руху капіталів» Круглий стіл «Регулятивні механізми глобального руху капіталів»

     16 жовтня 2020 року учні ліцею Василишина Анастасія та Скороход Євгенія взяли участь у круглому столі на тему «Регулятивні механізми глобального руху капіталу» організованим кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С.Завадського Національного університету біоресурсів та природокористування.

     Всього в його роботі взяли участь представники Антимонопольного комітету України, Аграрної біржі, ТОВ «Інвестудіо», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Сумського національного аграрного університету, Національного університету харчових технологій та багатьох інших закладів вищої освіти, науковці, аспіранти та студенти факультету аграрного менеджменту.

     Робота круглого столу відбувалася у змішаній формі: як в online так і очно, англійською та українською мовами, взяли участь понад 80 учасників. Обговорювалися питання ризик-менеджменту вітчизняних експортерів в умовах розвитку глобалізаційних процесів; особливості ринкових заходів регулювання міжнародного переміщення капіталу; роль міжнародного менеджменту у формуванні сучасних підходів до міжнародного бізнесу; аспекти технологічного впливу міжнародної торгівлі на економічне зростання і розвиток у світі та Україні.

 (голосів: 2)
| 20.11.2020 | Переглядів: 8387 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: