Пошук



Останні новини

Fake.Busters/Мисл...

НМТ-2025: порядок...

НМТ-2025: що потр...

НМТ–2025: докумен...

НАВЧАЮЧИСЬ – ПЕРЕ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ


Категорія: Новини ліцею

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

     Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають мову. Пишуть диктант і за межами України. Торік на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів.

     Початок акції цього року був 8 листопада 2019 р. об 11:00. Місце проведення - Національна бібліотека ім. В.Вернадського. 

     Об 11:20 у прямому ефірі з радіостудії на Хрещатику, 26 диктант читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

     Нині вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання. За цей час (11:45-12:00) охочі мали змогу надіслати свій текст (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) на одним з рекомендованих способів: на електронну скриньку Українського радіо, або у приватні повідомлення на сторінці Українського радіо у Фейсбук, або на вайбер.

     Цього року організатори дещо змінили правила. Якщо раніше написане перевіряли два дні, то тепер - текст опублікували через 15 хвилин після закінчення диктанту.

     "О 12-й рівно ми розпочали в ефірі роботу над помилками. Олександр Авраменко пройшовся буквально по кожному слову, по кожному тексту. Можна самому з архіву послухати і самому розібратися", - зазначила співорганізаторка диктанту Олена Зелінченко.

     Учні 9 класу Іванківського районного ліцею теж взяли участь у написанні диктанту. Всі хвилювалися, адже робили це вперше. Вирішили спробувати свої сили, адже цього навчального року складатимуть ДПА з української мови у формі диктанту. Враження у всіх були різні: хтось був впевнений у написаному, хтось сумнівався. Тому чекали перевірки диктанту у коментуванні О.Авраменка. А Грицаєнко Іван скористався можливістю і відправив фото своєї роботи на перевірку на електронну скриньку Українського радіо.

     Остаточні результати диктанту обіцяють оголосити 18 листопада.





 (голосів: 3)
| 14.11.2019 | Переглядів: 2208 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: