ПошукОстанні новини

Участь у Всеукраї...

День Вишиванки - ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

Цей день в історі...

День учнівського ...

22 квітня – Всесв...

Всесвітній день з...

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ НЕБЕ...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІ...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ

В НОГУ ІЗ СУЧАСНИ...

Успішне ЗНО: Мате...

Спецпроект "Істо...

День українського...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
tdymarchuk@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2019

22 квітня – Всесвітній День Землі (International Mother Earth Day)


Категорія: Новини ліцею

22 квітня – Всесвітній День Землі  (International Mother Earth Day) 22 квітня – Всесвітній День Землі  (International Mother Earth Day) 22 квітня – Всесвітній День Землі  (International Mother Earth Day) 22 квітня – Всесвітній День Землі  (International Mother Earth Day) 22 квітня – Всесвітній День Землі  (International Mother Earth Day)

     22 квітня - Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

     Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день - нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

     Ліцеїсти також приєднались та підтримали багаторічну традицію Дня Землі. Учні 8 класу ознайомили всі присутніх щодо актуальних екологічних проблем на Землі та можливі шляхи вирішення, обговорили досвід інших країн та їхні методи збереження природних ресурсів.

     Однією з актуальних проблем сьогодення є вирубка лісів, що стала загрозою зникнення рослинності на всій планеті, саме тому, до лопати взялись учні 10 та 8 класу, що  виявили цікавість до проблем довкілля і долучились до акції присвяченій Всесвітньому Дню Землі. Тепер на території ліцею з’явились нові фруктові дерева - груша, яблуня, персик та вишня.  

     Мине час і молоді дерева нашого ліцею порадують учнів смачним та щедрим урожаєм, що слугуватиме всім навколо про бережне ставлення до природи та рідної землі.

 (голосів: 2)
| 22.04.2019 | Переглядів: 2522 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: