Пошук



Останні новини

Міжнародний день ...

1 грудня – Всесві...

«НІ!» НАСИЛЛЮ

Естафету прийняв ...

Зупинка на остров...

МИ – ВЕСЕЛІ ТА КМ...

Фіналістка всеукр...

Звітна учнівська ...

ЗУПИНКА НА ОСТРОВ...

День біології та ...

День української ...

21 листопада - Де...

Всесвітній день д...

Подорож до остров...

Зустріч з працівн...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ludmila_gliten@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2018

Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП»


Категорія: Новини ліцею

Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП»

Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП» Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП» Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП»
Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП» Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП» Звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП»

   23 листопада відбулася звітна учнівська конференція наукового товариства ліцеїстів «ОЛІМП». До захисту було представлено  13 науково-дослідницьких робіт учнів 11 класу.

За підсумками захисту журі відзначило кращі роботи, які будуть представлені на І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

  1. Вождаєнко Ольги Вікторівни (відділення мовознавства, секція «Українська мова», керівник Процик Л.Г.),

  2. Волочай Мілани Андріївни (відділення мовознавства, секція «Іспанська мова», керівник Пархоменко С.О.),

  3. Волочай Діани Андріївни Андріївни (відділення мовознавства, секція «Іспанська мова», керівник Пархоменко С.О.),

  4. Токаревської  Олександри Олексіївни (відділення мовознавства, секція «Англійська мова», керівник Волохович Я.І.),

  5. Поворознюка Дмитра Сергійовича (відділення економіки, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», керівник Димарчук Т.В.),

  6. Давиденка Владислава Сергійовича (відділення економіки, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», керівник Димарчук Т.В.),

  7. Лещенко Сабіни Василівни (відділення економіки, секція «Економічна теорія та історія економічної думки», керівник Димарчук Т.В.),

  8. Музиченко Аліни Юріївни (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Соціологія», керівник Рябушенко Л.І.),

  9. Вікторової Єлізавєти Олексіївни (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», керівник Білохвост І.В.),

 10. Романюк Тетяни Юріївни (відділення літературознавства, фольклористики та   мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавства», керівник Гусак Н.М.),

 

БАЖАЄМО ВСІМ УСПІХУ

НА І ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ!





 (голосів: 1)
| 29.11.2018 | Переглядів: 997 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: