ПошукОстанні новини

Міжнародний день ...

1 грудня – Всесві...

«НІ!» НАСИЛЛЮ

Естафету прийняв ...

Зупинка на остров...

МИ – ВЕСЕЛІ ТА КМ...

Фіналістка всеукр...

Звітна учнівська ...

ЗУПИНКА НА ОСТРОВ...

День біології та ...

День української ...

21 листопада - Де...

Всесвітній день д...

Подорож до остров...

Зустріч з працівн...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ludmila_gliten@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2018

Зустріч з працівникам Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника


Категорія: Новини ліцею

Зустріч з працівникам Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Зустріч з працівникам Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника

   Створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника відкрило нові перспективи для біологів. Вчені дійшли висновку, що за 10-15 років саме Чорнобильський заповідник зможе похизуватися чи не єдиною унікальною природною заповідною зоною, аналогів якій не буде у світі.

   15 листопада до учнів Іванківського районного ліцею завітали працівники Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника із надзвичайно цікавою розповіддю про заповідник та його мешканців.

   Прибора Тетяна Володимирівна детально ознайомила ліцеїстів з різноманітним видовим складом Чорнобильського заповідника. Учні мали можливість за допомогою віртуальної екскурсії побачити цікаві види представників флори і фауни, полюбуватися могутніми велетнями зубрами, кіньми Пржевальського – єдиного існуючого підвиду диких коней, які збереглися дотепер в первісному вигляді, почути про унікальні види тварин і птахів Червоної книги України, які з’являються нині у Заповіднику (рись, борсук, видра річкова, орлан-білохвіст, чорна лелека, тетерук та інші).

   Працівники Заповідника розповіли, що досить ефективним та інформативним методом вивчення фауни у Чорнобильському заповіднику є встановлення фотопасток, які фіксують поведінку тварин у режимі «он-лайн» у притаманному їм середовищі.

   Ліцеїсти вдячні працівникам Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника за цікаву та захоплюючу інформацію, за новий багаж знань про рослинний та тваринний світ нашої місцевості.

 (голосів: 2)
| 20.11.2018 | Переглядів: 1621 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: