ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДО УВАГИ УЧАСНИКІ...

ВСТУПНИКАМ! Демон...

Розклади

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ...

ЄДНАЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ!

ПАМ’ЯТАЄМО ІСТОРІ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2022

День бійця територіальної оборони


Категорія: Новини ліцею

День бійця територіальної оборони День бійця територіальної оборони День бійця територіальної оборони День бійця територіальної оборони

   Віднедавна в нашому календарі з’явилося ще одне свято, яке відзначаємо в першу неділю жовтня – День бійця територіальної оборони у Київській області. Це люди, які в особливий для держави період охороняють межі своєї області, в якій проживають, вживаючи загальнодержавні воєнні та спеціальні заходи, охороняючи та захищаючи територію, а також важливі об’єкти та комунікації, ведуть боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та підтримують правовий режим воєнного стану в державі. Це люди, які за професією і просто за покликом серця виконують завдання, що поставили перед ними держава та життєві обставини в нелегкий для країни час.

   7 жовтня у центральному парку смт Іванків відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військовозобов’язаних, які мають досвід бойових дій, учасників АТО, військовозобов’язаних, призначених до загону територіальної оборони, молоді, громадськості району.

   Учні Іванківського районного ліцею  теж прийняли участь у святкуванні, взявши участь у проходженні «смуги перешкод» та перетягуванні канату, а учні 10 класу Качан Станіслав та Білоус Анастасія продемонстрували свої досягнення у показовому виступі з фрі-файту від дитячої школи єдиноборств «Берсерк». У підсумку команда ліцеїстів посіла ІІІ місце у змаганнях. Вітаємо!

 (голосів: 2)
| 08.10.2018 | Переглядів: 3186 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: