ПошукОстанні новини

Міжнародний день ...

1 грудня – Всесві...

«НІ!» НАСИЛЛЮ

Естафету прийняв ...

Зупинка на остров...

МИ – ВЕСЕЛІ ТА КМ...

Фіналістка всеукр...

Звітна учнівська ...

ЗУПИНКА НА ОСТРОВ...

День біології та ...

День української ...

21 листопада - Де...

Всесвітній день д...

Подорож до остров...

Зустріч з працівн...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ludmila_gliten@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2018

Всесвітній день води


Категорія: Новини ліцею

Всесвітній день води Всесвітній день води Всесвітній день води
Всесвітній день води Всесвітній день води Всесвітній день води

   Щороку 22 березня ми відзначаємо Всесвітній день води, адже кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси нашої Землі. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших.

   Посадити деревце, розчистити джерельце – ось завдання кожної людини ще з дитинства. Проблеми навколишнього середовища і, зокрема, водних ресурсів повинні турбувати всіх нас. Ми не повинні бути байдужими і збиткуватися над природою, повинні берегти і примножувати її багатства і пам’ятати пророче слово В.Скуратівського: “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”.

Цього дня відділ екоосвіти Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника завітав до Іванківського районного ліцею.

      Учнів 8 та 11 класів було познайомлено з діяльністю заповідника, ліцеїсти здійснили невеличку віртуальну екскурсію по території зони відчуження,  прослухали інформацію про проблеми навколишнього середовища і водних ресурсів.  

   Фахівцями відділу було наголошено, що всім нам треба пам'ятати про те, що ресурси води не безмежні та що наше здоров'я і життя прямо залежать від її кількості і якості.

   У свою чергу колектив Іванківського районного ліцею хоче подякувати Косько Юлії Сергіївні (начальнику відділу пропаганди та екоосвіти) та Шумак Марині Олександрівні (провідному фахівцю відділу) за проведений захід.

 (голосів: 3)
| 22.03.2018 | Переглядів: 4182 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: