Пошук



Останні новини

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!...

ДО УВАГИ УЧАСНИКІ...

ВСТУПНИКАМ! Демон...

Розклади

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ...

ЄДНАЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ!

ПАМ’ЯТАЄМО ІСТОРІ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
ibiloxvost@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2022

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!


Категорія: Новини ліцею
ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

 

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

 

 

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

 

призерів ІV етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з іспанської мови:

 

з І місцем  ШВЕЦЬ АННУ,  

ученицю 11-Б класу, 

 

з ІІ місцем КОНОВАЛЕНКО АНАСТАСІЮ,  

ученицю 11-Б класу, 

 

та їхнього вчителя

ПАРХОМЕНКО СВІТЛАНУ ОЛЕКСІЇВНУ

 

Бажаємо успіхів та нових звершень!

  Іванківський районний ліцей – це справжній інтелектуально-духовний центр плекання національної еліти України. Основна мета діяльності закладу – створення ефективної системи виховання та розвитку обдарованих і здібних дітей, що передбачає пошук і відбір творчо обдарованих і здібних дітей, забезпечення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного, морально-естетичного, фізичного розвитку та реалізації потенційних можливостей обдарованих дітей, моральне та матеріальне стимулювання саморозвитку учнів, запровадження елективних технологій організації навчально-виховного процесу, за яких досягається не тільки висока якість знань, а й високий рівень пізнавальної активності, прагнення до самовдосконалення та саморозвитку. Система навчально-виховної роботи ліцею гарантує вивчення трьох іноземних мов (англійської, німецької, іспанської), участь ліцеїстів  в роботі літніх мовних таборів на базі закладу за участі носіїв іноземних мов з різних країн, вільний вибір факультативних курсів, формування активної громадської позиції, участь у роботі органів учнівського самоврядування, змістовне дозвілля.

  На базі Іванківського районного ліцею з січня 2015 року здійснюється Всеукраїнський експеримент за тематикою наукових досліджень відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України.

  Співпраця, запланована до 2020 року, є продуктивною і дає вагомі результати: ліцеїсти є щорічними переможцями та призерами ІІІ та IV етапів олімпіад з іспанської, німецької та англійської мов.

  Ось і цього року учні Іванківського районного ліцею  Швець Анна, Коноваленко Анастасія та Костюченко Анастасія представляли Київську область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови, що проходила з 27 по 31 березня у м. Івано-Франківську. Ліцеїстки пройшли нелегкі випробування, що проходили на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

  Переможницею Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови  стала учениця 11- Б класу Швець Анна Олегівна. Почесне “срібло” виборола Коноваленко Анастасія Сергіївна, учениця 11 – Б класу.

  Щиро вітаємо наших учениць та їх вчителя Пархоменко Світлану Олексіївну зі здобутими перемогами! Зичимо нових звершень задля слави і процвітання нашого навчального закладу!





 (голосів: 4)
| 31.03.2017 | Переглядів: 1350 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: