ПошукОстанні новини

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Батьківський...

Безпечний і...

Міжнародний мовно...

Як зацікавити діт...

ЗНО-2020

Районний семінар ...

Бій під Крутами. ...

День пам'яті Гер...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Віськова справа –...

101 річниця Дня С...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМ...

Канал ліцею

Опитування

Оцініть сайт

      
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Адреса

07201
Київська область,
смт Іванків,
вул. Ярова, 6
tdymarchuk@ukr.net
Тел.: 045-915-14-05
На карті

Написати директору

QR code

Copyright

Використання матеріалів та статей сайту для публікації на інших ресурсах лише з дозволу адміністрації ліцею. При використанні наших матеріалів обов'язково вказуйте джерелом lyceum.net.ua

Всі права застережено
© 2009-2020

Правила конкурсного приймання учнів до Іванківського районного ліцею Київської області


Категорія: Для батьків та учнів
1.   Загальні положення

   1.1. Правила конкурсного приймання розроблені відповідно до п.3 ст. 18 Закону України „Про загальну середню освіту”, Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003р № 389, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Статуту Іванківського районного ліцею.
   1.2. Прийом учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі.
   1.3. У конкурсному відборі можуть брати участь діти незалежно від місця проживання.
   1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

2.   Організація конкурсу

   2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні закладу. Зміст оголошення доводиться до відома населення.
   2.2. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться після закінчення навчального року. Допускається додаткове конкурсне приймання, яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування дітей відбулося до початку нового навчального року.
   2.3. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 25 учнів.
   2.4. Для проведення конкурсних випробувань у Іванківському районному ліцеї створюється конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог.
   Головою конкурсної комісії є директор ліцею.
   2.5. До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора ліцею, табеля успішності учня або свідоцтва про базову загальну середню освіту.
   2.6. До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учня, відображають його навчальні та творчі досягнення.
   2.7. Переможці та призери ІІ-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І-ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, творчих конкурсів, відмінники навчання звільняються від конкурсних випробувань. Такому учневі виставляється до протоколу максимальна кількість балів.

3.   Проведення конкурсу

   3.1. Під час приймання учнів до 8 класу Іванківського районного ліцею проводиться два конкурсні випробування: 1. Комплексний іспит, що проводиться у письмовій формі (тестування) з української мови, математики, історії, географії;
2. Співбесіда, яка включає в себе виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення творчого потенціалу дитини.
   3.2. Тестові завдання для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальній програмі середньої загальноосвітньої школи відповідного класу, розробляється цикловими комісіями та затверджується директором ліцею за погодженням з відділом освіти Іванківської РДА.
   3.3. Конкурсні завдання зберігаються у директора ліцею в запечатаному конверті, що його відкриває в день випробувань голова приймальної комісії у присутності її членів та вступників.
   3.4. Тривалість виконання учнями комплексного іспиту – 1 година, співбесіди – не більше ніж 30 хвилин.
   3.5. Тестові роботи учасників конкурсу зберігаються у навчальному закладі протягом року.
   3.6. Результати конкурсних випробувань оформляються у вигляді протоколів, які зберігаються в тому самому порядку, що і протоколи державної підсумкової атестації учнів.
   3.7. Результати випробування оголошуються на наступний день після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.
   3.8. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших класів ліцею проводиться під час основного конкурсного приймання.
   3.9. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі у повторних конкурсних випробуваннях.

4.   Порядок зарахування до ліцею

   4.1. Зарахування до ліцею проводиться за кількістю балів, набраних на комплексному іспиті (робота оцінюється максимально 70 балами: математика – 18 балів, українська мова – 20 балів, історія – 16 балів, географія – 16 балів) та співбесіди (максимальна кількість балів - 30). Прохідний бал визначається членами приймальної комісії.
   4.2. Учні, які пройшли конкурсний відбір, зараховуються до навчального закладу наказом директора ліцею на підставі рішення конкурсної комісії.
   4.3. Зарахування учнів проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.
   4.4. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом дня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія з числа педагогічних працівників ліцею, чисельність і склад визначається закладом за погодженням з відділом освіти Іванківської РДА.
   4.5. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відповідного органу управління освітою, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
   4.6. Діти, які зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу.
   4.7. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до ліцею, продовжують навчання у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі.

5.   Контроль за проведенням конкурсу

   5.1. Директор ліцею несе персональну відповідальність за дотриманням вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. № 389 та Правил конкурсного приймання учнів до Іванківського районного ліцею Київської області.
 (голосів: 4)
| 20.05.2010 | Переглядів: 1265 | Коментарів: 0

Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: