: 1 ... 8 9 [10]
91
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
На обіжених - балкони падають!  ;D ;D ;D
92
Навчання / Re: Книжки
«  Дімастий 04.10.2009, 23:44 »
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
93
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.
94
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
95
Навчання / Re: Книжки
«  Дімастий 04.10.2009, 23:38 »
та да, а писати не охота....
96
Навчання / Re: Книжки
«  Людасік 04.10.2009, 22:07 »
Людмило! Не вносьте дезінформацію,  в інтернеті підручників лише перші параграфи
97
Чи вистачає вам підручників? Бо я, коли вчився, мусив купувати Хімію, а мо', й ще дещо - зараз уже не пригадаю. А атласи, довідники - за це й мови не було, щоби можна було десь безплатно дістати. Не зрозуміло, як так може бути, щоби в інтернеті було все, окрім шкільних підручників та іншої подібної літератури в pdf-і.

Ясна річ підручників не вистачає і немає. "Найщасливіші" 9-класники. Все зубрять по конспекту. На уроках пишуть аж дим від ручок іде.  Ну, а в Іне-ті підручники найти можна. Було б бажання. "Кто ищет тот всегда найдет".
98
вам тількі обіжаться))))
В смислі?..  ??? Останнім часом ліцеїсти стали багато недомовляти у своїх репліках...
99
вам тількі обіжаться))))
100
гммм... колись, ще в 2 класі)) а так то ні) ;D
: 1 ... 8 9 [10]