91
Навчання / Re: Вчителі
« Лісовенко_Юрій 04.10.2009, 23:47 »в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))На обіжених - балкони падають!

в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))На обіжених - балкони падають!

Чи вистачає вам підручників? Бо я, коли вчився, мусив купувати Хімію, а мо', й ще дещо - зараз уже не пригадаю. А атласи, довідники - за це й мови не було, щоби можна було десь безплатно дістати. Не зрозуміло, як так може бути, щоби в інтернеті було все, окрім шкільних підручників та іншої подібної літератури в pdf-і.
вам тількі обіжаться))))В смислі?..
Останнім часом ліцеїсти стали багато недомовляти у своїх репліках...