: Ну і хто що полюбляє??  ( 24846 )

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Ну і хто що полюбляє??
« : 17.09.2009, 00:19 »
Я наприклад люблю фентезі, і історичні романи, детективчики..... =)) а зараз читаю "Сумерки" :) :)
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #1 : 20.09.2009, 18:56 »
Я нічого не читаю ;) :D ;) :D ;D 8) 8) ::) ::) ::) :P :P

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #2 : 20.09.2009, 19:25 »
А як щодо маловідомої літератури не включеної до шкільної програми?
Наприклад Говарда Філіпса Лавкрафта. Він створив власну міфоглогічну систему і використав її для нагнітання у своїх творах надприроднього жаху.
Правда й сам він страждав від фобій...
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #3 : 21.09.2009, 20:39 »
гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та  Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана" ??? :D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #4 : 21.09.2009, 21:55 »
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #5 : 22.09.2009, 21:12 »
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
Хто сказав Big_Botan??? >:(
Нічого-нічого, в наступному році у 10-Б інформатику ніхто не відмінятиме...  >:( ;D
---------------------------------------------------------------------------
Якщо хтось не розуміє чим ботани відрізняються від освідчених людей - його проблеми. Тоді виходить, що Шекспір теж був ботаном, а ще й Шевченко, Котляревський, Сковорода...
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #6 : 22.09.2009, 21:15 »
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
Хто сказав Big_Botan??? >:(
Нічого-нічого, в наступному році у 10-Б інформатику ніхто не відмінятиме...  >:( ;D
---------------------------------------------------------------------------
Якщо хтось не розуміє чим ботани відрізняються від освідчених людей - його проблеми. Тоді виходить, що Шекспір теж був ботаном, а ще й Шевченко, Котляревський, Сковорода...
Підтримую)))  :D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #7 : 22.09.2009, 21:30 »
гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та  Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана" ??? :D
Ця література не пройшла випробування часом, тому судити про неї тяжко...
Зараз багато різних письменників котрі на масовій культурі заробляють на життя. А якщо пишеться на замовлення публіки із великою платіжною спроможністю - це вже не мистецтво...
Про Марину та Сергія Дяченко не чув нічого, але про "дику енергію" Достоєвський мабуть не писав би. Можна писати про все на світі, але люди памятатимуть лише те, що напряму звязано з людською душею або суспільством у якому вони живуть. Прикладом може бути твір відомого російського фантаста-сучасника Генрі Лайон Олді "Снулль вампира Рейджинальда". В цьому творі показано як вампір починає боротися із своїми страхами і перетворюється на поноцінну людину(особистість)! (ну і плюс 90% фентезійної маячні) ;D ;)
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #8 : 23.09.2009, 19:20 »
Я вас розумію...................

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #9 : 23.09.2009, 19:43 »
Я вас розумію...................
ну да колька..... )) все розумієш)) А я люблю те, що ще не перевірене.... ну... хоча... я все люблю))) Марина і Сергій, сучасні українські письменники які подарували співачці Руслані цю книгу... а вона в свою чергу написала пісню "дика Енергія" ))
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #10 : 29.09.2009, 10:42 »
Я це все знаю.......... :o :o :o :o))))))))))))))))))))

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #11 : 02.10.2009, 22:15 »
А хтось пробував писати оповідання сам? Або вірші? Поділітся досвідом!
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #12 : 03.10.2009, 13:42 »
гммм... колись, ще в 2 класі)) а так то ні) ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #13 : 07.07.2010, 11:08 »
у 8 і 9 класі тільки програми пробував писать) ;D

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Ну і хто що полюбляє??
« Reply #14 : 07.07.2010, 11:09 »
а коли нема чого робить почитаю про людину з бейкер-стріт) :)