Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Для випускників / Re: Щось взагалі про форум всі забули
« Остання відповідь від skameykin22 28.05.2017, 13:52 »
А де весь народ?
2
Для випускників / Щось взагалі про форум всі забули
« Остання відповідь від 666 30.10.2013, 12:06 »
 :(
3
Абітурієнтам / ЗНО на телефоні (НЕ шпаргалєти!=)
« Остання відповідь від Symko 01.03.2011, 20:53 »
Цікава штукенція: Могилянська розробка для підготовки до ЗНО. Мені воно вже ні до чого, а вам може стати в пригоді:
http://www.ukma.kiev.ua/news/news_detailed.php?id=1890

Мобітести

1992 року, одразу після відродження, Києво-Могилянська академія вперше в Україні застосувала тестову систему відбору абітурієнтів, і відтоді розвиває та вдосконалює її. Зовнішнє незалежне оцінювання, запроваджене на державному рівні 2008 року, не суперечить подальшому вдосконаленню внутрішнього тестування НаУКМА. Тепер абітурієнти можуть за власним бажанням пройти внутрішнє тестування та довести, що вони не просто вивчили профільний предмет, а мають добрі знання з основних загальноосвітніх предметів і вміють їх використовувати, можуть логічно мислити, зосереджуватися і швидко працювати. Саме ці риси допоможуть цілком засвоїти могилянські освітні програми, а відтак отримати не тільки диплом державного зразка, але й Диплом НаУКМА.

Традиційну акцію Могилянки для абітурієнтів "Перевір себе" наразі доповнено новим засобом, який допоможе перевірити рівень знань та краще підготуватися не тільки до зовнішнього незалежного оцінювання, але й до внутрішнього тестування НаУКМА. Цей засіб доступний у будь-якому куточку України — Мобітести НаУКМА.

Мобітести НаУКМА — це безкоштовні програми для мобільних телефонів, смартфонів та кишенькових комп’ютерів, які дозволяють користувачам проходити навчально-тренувальне тестування з різних загальноосвітніх предметів. Завдання для Мобітестів розробляють, оновлюють і доповнюють висококваліфіковані фахівці НаУКМА, а самі програми сумісні з усіма моделями телефонів, які підтримують M-Smart OS.

В основу Мобітестів НаУКМА покладено принцип тренування і навчання, тому тестування не зведено до самого лише контролю знань. Аналіз помилок та обґрунтування правильних відповідей допомагають засвоїти нові знання, а також компенсують недолік, який нерідко закидають будь-яким тестам: мовляв, правильну відповідь можна вгадати. Навіщо дурити себе і вгадувати, якщо в разі помилки користувач не тільки дізнається правильну відповідь, але й отримає пояснення до неї?

Крім того, Мобітести НаУКМА навчають швидше і краще працювати з тестами як формою контролю знань. Комплексна технологія дозволяє створювати різні типи тестів та різні форми тестових завдань (із вибором однієї правильної відповіді, з вибором кількох правильних відповідей, з короткою відкритою відповіддю, завдання на встановлення логічних зв’язків, завдання на достатність даних тощо).

Мобітести — це чергова освітня інновація від НаУКМА та принципова альтернатива численних "розваг" для мобільних телефонів, які марнують час і нерідко заважають навчанню. Тепер мобільний телефон і вільний час можна застосувати з користю для себе, а засвоєна завдяки тестуванню інформація буде не менш цікавою, ніж яскраві, але безглузді іграшки.

Мобітести НаУКМА розраховані на специфіку мобільних терміналів: вони не потребують постійного підключення до мережі чи відсилання смс-повідомлень (тому їх використання не тягне за собою жодних витрат).

4
Абітурієнтам / 19 лютого - день відкритих дверей в Могилянці
« Остання відповідь від Symko 04.02.2011, 09:11 »
19 лютого - День відкритих дверей в Києво-Могилянській академії
http://www.ukma.kiev.ua/news/news_detailed.php?id=1855

Програма Дня відкритих дверей:
09:00–09:30 –  Перегляд презентаційних фільмів про НаУКМА (КМЦ НаУКМА, Актова зала, 3-ій поверх);
09:30–11:00 –  Інформація про особливості навчання та умови вступу, про відмінності НаУКМА від інших вищих навчальних закладів (КМЦ НаУКМА, Актова зала, 3-ій поверх);
11:00–12:00 –  Спілкування з представниками факультетів — деканами, заступниками деканів, викладачами та студентами (КМЦ НаУКМА, фойє 3-го поверху);
12:00–17:00 –  Акція «ПЕРЕВІР  СЕБЕ» — пробне тестування за оригінальними конкурсними завданнями НаУКМА та ЗНО. Публічна перевірка та оприлюднення результатів (КМЦ НаУКМА, Актова зала, 3-ій поверх). Попередня реєстрація за тел.: 8 044 425-10-47.
12:00–13:00 –  Екскурсія університетським містечком (Збір учасників: КМЦ НаУКМА, фойє 1-го повеху).

Коли маєте якісь запитання щодо вступу/навчання в Могилянці - пишіть, радо відповім
//
Ось сайт бібліотеки університету http://www.library.ukma.kiev.ua/
Електронний каталог http://www.library.ukma.kiev.ua/F
Пошук та замовлення книжок здійснюється саме через нього. Тут же - Ваш електронний формуляр, де видно, що й коли замовлено, коли й де можна забрати книжку, скільки часу залишилося до закінчення строку видачі і т. ін. В читальних залах книжки, що стоять по полицях, можна брати без замовлення - вони в т. зв. вільному доступі (але виносити їх з бібліотеки не можна)

//

Інсайдерська інформація) Багато хто говорить, але хіба це справді так? Так, у нас і справді не дають і не беруть хабарів ні при вступі, ні при навчанні. Взагалі.
5
Туризм / Re: Ліцеївська каша
« Остання відповідь від Дімастий 16.12.2010, 01:03 »
оу)) ліцеївська каша!) мені її не вистачає... скорішеб вже цю весну)
6
Позанавчальна діяльність / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від Лісовенко_Юрій 03.12.2010, 20:16 »
Не знаю... Я й сам непроти пограти на компьютері, але великої користі у цьому не вбачаю. В принципі, великої користі мені це й не приносить. Разом з тим уходить багато часу дарма. Але ж на світі є багато інших цікавих речей. От скажіть: хто з присутніх людей пригав з парашутом? Га? Немає таких? А от мені хочеться і я обовязково стрибону!!! От тільки травня дочекаюся, ато зараз трохи холодно...
7
Ігри / Re: а може існує щось окрім "контри"?
« Остання відповідь від Дімастий 29.11.2010, 23:46 »
Он Колька можна на дринчікі пригнуть, і ..... дать жару!
8
Позанавчальна діяльність / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від Дімастий 29.11.2010, 23:42 »
Вчити не треба, але можна б було зробити такій турнір... це ще більше зблизить учнів.. Я думаю, що країні шпілєри ще будуть ой як потрібні!)
9
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D
Колька, я і не сумнівалась)
10
Позанавчальна діяльність / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від Лісовенко_Юрій 26.08.2010, 21:41 »
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D
Чомусь згадалися слова містера Фрімена про "общество потребителей" котре має єдиний девіз: "жрать! ср*ть! ржать!"... ((
Сторінок: [1] 2 3 ... 10