: Вчителі  ( 27226 )

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Вчителі
« Reply #15 : 02.10.2009, 22:09 »
Вибачте, не Ю.Р. а Ю.О.-Юрій Олексійович)))
Та ладно, я сильно не обіжаюсь... ;)
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Вчителі
« Reply #16 : 03.10.2009, 21:53 »
вам тількі обіжаться))))

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Вчителі
« Reply #17 : 04.10.2009, 12:04 »
вам тількі обіжаться))))
В смислі?..  ??? Останнім часом ліцеїсти стали багато недомовляти у своїх репліках...
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Вчителі
« Reply #18 : 04.10.2009, 23:40 »
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Вчителі
« Reply #19 : 04.10.2009, 23:47 »
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
На обіжених - балкони падають!  ;D ;D ;D
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Вчителі
« Reply #20 : 04.10.2009, 23:49 »
 ;D ;D ;D ;D

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Вчителі
« Reply #21 : 28.02.2010, 01:13 »
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
Да Діика, ну ти геній) прикольно написав)
Юрій Олексійович, останнім часом, молоді варто лиш сказати декілька слів, і їхнім ровесникам одразу все зрозуміло) в нас тісний зв"язок один між одним)

Підключайтесь)) ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!