: Книжки  ( 22778 )

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Книжки
« : 26.09.2009, 23:21 »
Чи хотіли б ви аби скоріше нам ліцеїстам прийшли книжки???

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Книжки
« Reply #1 : 27.09.2009, 17:53 »
Ага)))) Я б хотів)) Бо писать по 5 ст впадло

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Книжки
« Reply #2 : 27.09.2009, 20:34 »
це якесь знущання.... не розумію навіщо перевидавати ті книжки.... що, в Алгебрі якісь нові теореми з"явились? в хімії сполука Н2О зникла, чи в мові нові правила??? ???
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Книжки
« Reply #3 : 29.09.2009, 22:08 »
Ви вчитеся за програмою 12-річної школи, вона відрізняється від попередньої програми і старі підручники не підходять по своїй структурі. Хоча я читаю учням уроки без підручників і сильно від цього не страждаю.(учні мабуть теж)
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Степан

  • Новачок
  • *
  • : 2
    • Email
Re: Книжки
« Reply #4 : 01.10.2009, 20:13 »
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Книжки
« Reply #5 : 01.10.2009, 20:15 »
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
ПТУ???? Позор тобі!!!!!!! Ти дійсно Степан!!!!!!!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Книжки
« Reply #6 : 01.10.2009, 20:28 »
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
ПТУ???? Позор тобі!!!!!!! Ти дійсно Степан!!!!!!!

Що за дискримінація на форумах ліцею?! В ПТУ теж люди учаться, а не дикуни як окремі екземпляри в окремих класах ліцею. І не придирайтесь будь ласка до імен >:(.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Книжки
« Reply #7 : 01.10.2009, 21:43 »
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
ПТУ???? Позор тобі!!!!!!! Ти дійсно Степан!!!!!!!
а чому вже ПТУ це позор?? тобі то яка різниля??? ???
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Symko

  • Користувач
  • **
  • : 5
    • Email
Re: Книжки
« Reply #8 : 02.10.2009, 19:54 »
Чи вистачає вам підручників? Бо я, коли вчився, мусив купувати Хімію, а мо', й ще дещо - зараз уже не пригадаю. А атласи, довідники - за це й мови не було, щоби можна було десь безплатно дістати. Не зрозуміло, як так може бути, щоби в інтернеті було все, окрім шкільних підручників та іншої подібної літератури в pdf-і.
« : 02.10.2009, 19:58 Symko »

Offline Лісовенко Людмила

  • Користувач
  • **
  • : 6
  • Вчитель історії та правознавства
Re: Книжки
« Reply #9 : 04.10.2009, 18:19 »
Чи вистачає вам підручників? Бо я, коли вчився, мусив купувати Хімію, а мо', й ще дещо - зараз уже не пригадаю. А атласи, довідники - за це й мови не було, щоби можна було десь безплатно дістати. Не зрозуміло, як так може бути, щоби в інтернеті було все, окрім шкільних підручників та іншої подібної літератури в pdf-і.

Ясна річ підручників не вистачає і немає. "Найщасливіші" 9-класники. Все зубрять по конспекту. На уроках пишуть аж дим від ручок іде.  Ну, а в Іне-ті підручники найти можна. Було б бажання. "Кто ищет тот всегда найдет".

Offline Людасік

  • Новачок
  • *
  • : 2
Re: Книжки
« Reply #10 : 04.10.2009, 22:07 »
Людмило! Не вносьте дезінформацію,  в інтернеті підручників лише перші параграфи

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Книжки
« Reply #11 : 04.10.2009, 23:38 »
та да, а писати не охота....

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Книжки
« Reply #12 : 04.10.2009, 23:42 »
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Книжки
« Reply #13 : 04.10.2009, 23:44 »
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Книжки
« Reply #14 : 04.10.2009, 23:50 »
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці? ;)
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.