: 1 ... 7 8 [9] 10
81
хмм.... колись мене прабабуся вчила робити квіт очки з трави)) то бло смішно... і важко.... ;D
 вистругувати, вибачте не пробувала... ні, брешу.. було діло. Обійшлося травмою пальця і переляком мами... "і більш нічого не намагалась  зробити" так думама мама)) а травми продовжувались... і толку ніякого)))
82
Вам аби тільки час дарма переводити. А що вам контра в житті дати зможе?.. Повірте, адреналін в крові погуляє ще 15-20 хвилин і все. Далі всі про гру забувають і починають займатися своїми справами. А ви вірші писати пробували? Або новели, ессе?
Скільки ліцеїстів ходять в музикалку? Скільки пишуть вірші? Багато!!! Чому у ліцеї не з"явилося жодної музикальної групи?! А тому що в контру шпилять, тратять свій вільний час (якого й так мало) на діяльність котра не пренесе жодного результату. Ви ж не діти щоб в іграшки гратись, прийшов час підкорювати світ...   :D ;)
Колись ще Рей Бредбері у "451 за Фаренгейтом" описував випадок коли у людей від однотипності життя не виникало жодних бажань, тільки трощити щось і знищувати. А це були часи, коли палили книжки, забороняли їх читати, щоб знищити в людині особистість. Невже такі часи справді настали? ???
Скільки разів проходжу повз яр і бачу там старе стебло борщевику... А ви і не знали, що з нього можна зробити такий музикальний інструмент як "Шум дощу". (Тільки не вздумайте туди лізти, борщевик отруйна рослина, алергічні реакції від неї в кілька раз сильніші ніж у кропиви). А хто в своєму житті зробив хоч одного свистка(з очерету, з липи, з верби...), сопілку, повздовжню чи поеречну флейту, панфлейту?..
А хто різьбою по дереву пробував займатися? Ніхто.

Скоро учні розучаться як правильно молотки держати і як цвяхи ними забивати. Інструкцію шукатимуть у Інтернеті... :'(
А ще ображаєтесь коли забороняють в контру грати.
83
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..
84
Контра не пройде. Я розумію, що це кіберспорт, але для контри є комп"ютерні клуби. В ліцеї ж, ви повинні навчатися і розвиватися. А не заклацувати до полусмерті мишки в мультимедійному кабінеті.
85
дам Юрій Олексійович.... я думаю краще контра))))
86
наприклад ігри...
Які?..
Тільки не треба розказувати як класно "в контру по сєтці зашпилити"...
А от турнір по шахматах провести можна було б.
Хто в шахи грає?
87
наприклад ігри...
88
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці? ;)
89
 ;D ;D ;D ;D
90
Чи хотіли б ви змінити щось у ліцеї???
: 1 ... 7 8 [9] 10