Вам аби тільки час дарма переводити. А що вам контра в житті дати зможе?.. Повірте, адреналін в крові погуляє ще 15-20 хвилин і все. Далі всі про гру забувають і починають займатися своїми справами. А ви вірші писати пробували? Або новели, ессе?
Скільки ліцеїстів ходять в музикалку? Скільки пишуть вірші? Багато!!! Чому у ліцеї не з"явилося жодної музикальної групи?! А тому що в контру шпилять, тратять свій вільний час (якого й так мало) на діяльність котра не пренесе жодного результату. Ви ж не діти щоб в іграшки гратись, прийшов час підкорювати світ...

Колись ще Рей Бредбері у "451 за Фаренгейтом" описував випадок коли у людей від однотипності життя не виникало жодних бажань, тільки трощити щось і знищувати. А це були часи, коли палили книжки, забороняли їх читати, щоб знищити в людині особистість. Невже такі часи справді настали?

Скільки разів проходжу повз яр і бачу там старе стебло борщевику... А ви і не знали, що з нього можна зробити такий музикальний інструмент як "Шум дощу". (Тільки не вздумайте туди лізти, борщевик отруйна рослина, алергічні реакції від неї в кілька раз сильніші ніж у кропиви). А хто в своєму житті зробив хоч одного свистка(з очерету, з липи, з верби...), сопілку, повздовжню чи поеречну флейту, панфлейту?..
А хто різьбою по дереву пробував займатися? Ніхто.
Скоро учні розучаться як правильно молотки держати і як цвяхи ними забивати. Інструкцію шукатимуть у Інтернеті...

А ще ображаєтесь коли забороняють в контру грати.