: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
Все добре, що в міру...
"Делу время, а потехе час." Петро Перший.
-----------------------------------------
Якщо людина не буде нормально відпочивати чи розважатися - вона не зможе нормально працювати. Робота вважатиметься нудною та нецікавою. Якщо ж тільки розважатиметься то їй завжди хотітеметься чогось нового, а старе швидко приїдатиметься. Оптимальний варіант - зміна видів діяльності. Робота, відпочинок, робота, відпочино... До банальності просто, але саме наявність такого чиклу може зробити життя - повноцінним, людину - щасливою.
-----------------------------------------
Ідея турніру з кіберспорту непогана. Слід лише домовитися з керівництвом закладу, вирішити організаційні проблеми, знайти ліцензійне ПЗ(програмне забезпечення), провести. Якщо хочете спробувати можна організувати чемпіонат з шахів. ПЗ є. Кервництво думаю теж не буде проти. Якщо зможемо провести по шахах турнір - з контрою буде простіше.
-----------------------------------------
П.С. не забувайте, що ми радіо ще не доробили.
62
http://teenbloog.org.ua/zalezhnist-vid-kompyuternyh-ihor/  :o :-[ :o Приклад того, що може трапитись із homo sapiens дивись тут.
63
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Діма, ти уяви іншу більш реальну картину ніж історія з інопланетянами. Скажимо так років через 10. Такий собі "плеєр" з червоними від недосипу і постійної роботи за компютером очима, з посередньою роботою і без будь-якої цілі у житті. Вся мета його життя - ввечері після роботи добратись додому, щоб годин до 3 ночі пошпилити в іграшку. Весь інтерес - гра. Все, про що можна поспілкуватись - нова версія гри. Тобі було б цікаво підтримувати відносини з такою людиною? Я вже не говорю про те,  чи могла б брати ця людина на себе якусь відповідальність. А створити сім'ю, утримувати її? Знаєш, дуже прикро, але я у своєму житті таких людей зустрічала. І я теж вважаю, що вони просто обділили себе.
 Компютерна залежність це теж доречі хвороба. Останім часом дуже часто починає з'являтись у пресі повідомлення, коли молоді люди потрапляли до лікарні із-за фізичного і психічного виснаження після багатогодиних (від 30, 40...год.)ігор за компютером. Мене ці факти шокують.
64
Гарна ідея. Якби я ходив у ліцей, то з задоволенням взяв би участь! ;D
65
Да ми так незамєтно ;) ;) ;)
Шутку поняв, але так не піде. Якщо і робити, то тільки командну гру 5х5 гравців. І тільки на ліцензійних версіях контри. Плюс треба контроль з боку керівництва за проведенням змагань. Плюс прийдеться запровадити щосеместрові змагання з КС за кубок ліцею(із жеребкуванням, півфіналом, фіналом, веденям рахунку і тд).
А ви хотіли просто збиратися в мультимедійному і надурняка в контру шпилити?
(Організаційних проблем треба буде вирішити більше ніж вам здається, а от вільного часу у керівництва ліцею та вчителів не так вже й багато. Плюс матеріальні витрати на придбання ліцензійного ПЗ котре не використовується для навчання...
Як ви зрозуміли дана ідея не відповідає цілям котрі ставить зараз перед собою ліцей.)
66
Сьогодні прочитав досить цікаве інтерв'ю.
http://znaki.fm/articles/6685/
Думаю і вам буде цікаво, є над чим замислитись  :-\
67
Да ми так незамєтно ;) ;) ;)
68
А де ви ліцензію на 10 компьютерів дістанете? Чи може тихеньоко з флешки на всі компи поставимо, а після турніру зразу видалимо? :D
----------------
Не забувайте, в ліцеї використовується тільки ліцензійне програмнен забезпечення. Самостійно встановлювати програми ліцеїстам СТРОГО ЗАБОРОНЕНО!
69
Ну як малі діти - в голові вітер, ну і ні граму серйозності.

Критично треба мислити та раціонально розподіляти свої сили... і тільки тоді отримаєте від життя щось по-справжньому цінне...

(Я це не перевіряв, але говорять що правда...)
70
Я б хотів))
: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10