Чи хотіли б ви турнір по CS 1.6???

Так
3 (60%)
Ні
2 (40%)
А шо це CS 1.6??
0 (0%)

: 5

: Турнір по CS 1.6  ( 18124 )

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Турнір по CS 1.6
« : 07.10.2009, 19:56 »
Я б хотів))

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #1 : 07.10.2009, 20:03 »
А де ви ліцензію на 10 компьютерів дістанете? Чи може тихеньоко з флешки на всі компи поставимо, а після турніру зразу видалимо? :D
----------------
Не забувайте, в ліцеї використовується тільки ліцензійне програмнен забезпечення. Самостійно встановлювати програми ліцеїстам СТРОГО ЗАБОРОНЕНО!
« : 07.10.2009, 20:06 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #2 : 07.10.2009, 20:16 »
Да ми так незамєтно ;) ;) ;)

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #3 : 07.10.2009, 20:44 »
Да ми так незамєтно ;) ;) ;)
Шутку поняв, але так не піде. Якщо і робити, то тільки командну гру 5х5 гравців. І тільки на ліцензійних версіях контри. Плюс треба контроль з боку керівництва за проведенням змагань. Плюс прийдеться запровадити щосеместрові змагання з КС за кубок ліцею(із жеребкуванням, півфіналом, фіналом, веденям рахунку і тд).
А ви хотіли просто збиратися в мультимедійному і надурняка в контру шпилити?
(Організаційних проблем треба буде вирішити більше ніж вам здається, а от вільного часу у керівництва ліцею та вчителів не так вже й багато. Плюс матеріальні витрати на придбання ліцензійного ПЗ котре не використовується для навчання...
Як ви зрозуміли дана ідея не відповідає цілям котрі ставить зараз перед собою ліцей.)
« : 07.10.2009, 20:48 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline HAMSTER

  • Адміністратор
  • Користувач
  • *
  • : 6
  • Адмін завжди правий!
    • ICQ Messenger - 173770
    • Іванків та Іванківський район
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #4 : 07.10.2009, 21:03 »
Гарна ідея. Якби я ходив у ліцей, то з задоволенням взяв би участь! ;D

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #5 : 07.10.2009, 23:03 »
Яка активна полеміка розгорнулася:  ;D ;D ;D
http://lyceum.net.ua/forum/index.php/topic,18.15.html
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #6 : 08.10.2009, 15:56 »
так не ліцеїсти встановлювати будуть а Ю.О.... Да???

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #7 : 08.10.2009, 19:41 »
так не ліцеїсти встановлювати будуть а Ю.О.... Да???
Ліцеїсти взагалі НІКОЛИ І НІЧОГО В МУЛЬТИМЕДІЙНОМУ КЛАСІ ВСТАНОВЛЮВАТИ НЕ БУДУТЬ!!!
Це не ваша відповідальність. Вирішення питань кабінету не входить до вашої компетенції!!! Невже ви наївно думаєте, що учням довірять адміністрування компютерів класу та вибір програмного забезпечення яке там буде встановлено?!

Відповідальність за стан комп"ютерів у мультимедійному кабінеті лежить на мені. Нести відповідальність за ваші дії я не хочу. Ліцейські комп"ютери не ваші особисті, вони можуть використовуватися всім учительським та учнівським колективом лише з навчальною метою. Це не ваші особисті комп"ютери!!! Настроювати на власний смак будете у себе дома, в ліцеї ви лише маєте право за ними навчатися!!!
Будь ласка, не забувайте що ви лише учні... Якщо вам мало учнівських обовязків,  скажіть зразу - виправимо.
« : 08.10.2009, 19:47 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #8 : 08.10.2009, 20:29 »
Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #9 : 08.10.2009, 20:55 »
Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!
І ви хочете стати офіційним спонсором чемпіонату ліцею по CS 1.6? Нам потрібна ліцензія на 10 компютерів. Ти знаєш умови отримання такої ліцензії?
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #10 : 08.10.2009, 21:32 »
Ну про це крім нас ніхто не дізнається!!!!!!!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Турнір по CS 1.6
« Reply #11 : 08.10.2009, 21:54 »
Ну про це крім нас ніхто не дізнається!!!!!!!
Ваші репліки цілком несерйозні... Всі вчителі вчителі, адміністрація ліцею, районний відділ освіти, нарешті колишні випускники ліцею... Мабуть вони не знають про сайт ліцею і інтернетом користуватися не вміють. Як гадаєте, що вони подумають про наш заклад якщо це прочитають? Варто задуматись над таким поняттям як "честь ліцеїста" та "честь навчального закладу". Я розумію ваше хоббі, сам був прихильником цієї гри, але мета не виправдовує засоби. А якщо все це були жарти, то чи можна й надалі ваші пропозиції сприймати серйозно?
« : 18.10.2009, 23:23 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.