: Зміни...?  ( 47622 )

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #15 : 07.10.2009, 19:30 »
Я тоже вистругував рогатку, лук, калічених "майже" солдатиків. Після того як я потрапив у ліцей я в позанавчальний час пишу якісь програми, зробив першу свою гру на мобільний телефон "Іванківська рибалка" і водночас порушив авторські права гри "Російська рибалка", якось пробував зламать якийсь сайт, але тоді в мене комп забився всякими вірусами, також пробував ламать Касперского і це вийшло ну і ще дуже багато всякого такого))) Але інтернет я ні нащо не поміняв би)))
Порушення авторських прав, використання неліцензійного програмного забезпечення... Ти полегше з коментарями, ато так і строк недовго заробити! Тільки за порушення авторських та сміжних прав уже передбачається кримінальна відповідальність(3-5 років)...І це цілком серйозно.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Зміни...?
« Reply #16 : 07.10.2009, 19:38 »
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Зміни...?
« Reply #17 : 07.10.2009, 19:49 »
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Підтримую Діму)))0 І по закону скачувати Музику теж забаронено і мабуть за всі мої скачки мене посабять на 9999999999999999999999999999999999999999 років!!!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #18 : 07.10.2009, 20:01 »
Ну як малі діти - в голові вітер, ну і ні граму серйозності.

Критично треба мислити та раціонально розподіляти свої сили... і тільки тоді отримаєте від життя щось по-справжньому цінне...

(Я це не перевіряв, але говорять що правда...)
« : 07.10.2009, 21:59 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline HAMSTER

  • Адміністратор
  • Користувач
  • *
  • : 6
  • Адмін завжди правий!
    • ICQ Messenger - 173770
    • Іванків та Іванківський район
Re: Зміни...?
« Reply #19 : 07.10.2009, 20:41 »
Сьогодні прочитав досить цікаве інтерв'ю.
http://znaki.fm/articles/6685/
Думаю і вам буде цікаво, є над чим замислитись  :-\

Offline Лісовенко Людмила

  • Користувач
  • **
  • : 6
  • Вчитель історії та правознавства
Re: Зміни...?
« Reply #20 : 07.10.2009, 21:49 »
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Діма, ти уяви іншу більш реальну картину ніж історія з інопланетянами. Скажимо так років через 10. Такий собі "плеєр" з червоними від недосипу і постійної роботи за компютером очима, з посередньою роботою і без будь-якої цілі у житті. Вся мета його життя - ввечері після роботи добратись додому, щоб годин до 3 ночі пошпилити в іграшку. Весь інтерес - гра. Все, про що можна поспілкуватись - нова версія гри. Тобі було б цікаво підтримувати відносини з такою людиною? Я вже не говорю про те,  чи могла б брати ця людина на себе якусь відповідальність. А створити сім'ю, утримувати її? Знаєш, дуже прикро, але я у своєму житті таких людей зустрічала. І я теж вважаю, що вони просто обділили себе.
 Компютерна залежність це теж доречі хвороба. Останім часом дуже часто починає з'являтись у пресі повідомлення, коли молоді люди потрапляли до лікарні із-за фізичного і психічного виснаження після багатогодиних (від 30, 40...год.)ігор за компютером. Мене ці факти шокують.
« : 07.10.2009, 21:57 Лісовенко Людмила »

Offline Лісовенко Людмила

  • Користувач
  • **
  • : 6
  • Вчитель історії та правознавства
Re: Зміни...?
« Reply #21 : 07.10.2009, 22:08 »
http://teenbloog.org.ua/zalezhnist-vid-kompyuternyh-ihor/  :o :-[ :o Приклад того, що може трапитись із homo sapiens дивись тут.
« : 07.10.2009, 22:13 Лісовенко Людмила »

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #22 : 07.10.2009, 22:51 »
Все добре, що в міру...
"Делу время, а потехе час." Петро Перший.
-----------------------------------------
Якщо людина не буде нормально відпочивати чи розважатися - вона не зможе нормально працювати. Робота вважатиметься нудною та нецікавою. Якщо ж тільки розважатиметься то їй завжди хотітеметься чогось нового, а старе швидко приїдатиметься. Оптимальний варіант - зміна видів діяльності. Робота, відпочинок, робота, відпочино... До банальності просто, але саме наявність такого чиклу може зробити життя - повноцінним, людину - щасливою.
-----------------------------------------
Ідея турніру з кіберспорту непогана. Слід лише домовитися з керівництвом закладу, вирішити організаційні проблеми, знайти ліцензійне ПЗ(програмне забезпечення), провести. Якщо хочете спробувати можна організувати чемпіонат з шахів. ПЗ є. Кервництво думаю теж не буде проти. Якщо зможемо провести по шахах турнір - з контрою буде простіше.
-----------------------------------------
П.С. не забувайте, що ми радіо ще не доробили.
« : 07.10.2009, 23:05 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Зміни...?
« Reply #23 : 07.10.2009, 23:07 »

[/quote]
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
[/quote]
хто сказав шо не пробувала??? ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Зміни...?
« Reply #24 : 08.10.2009, 00:09 »
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!

Offline Лісовенко Людмила

  • Користувач
  • **
  • : 6
  • Вчитель історії та правознавства
Re: Зміни...?
« Reply #25 : 08.10.2009, 13:25 »
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!
Якщо "мозги не парити" вони ж можуть і випаруватись, залишиться тільки перетяжка між вухами, щоб не відпали :D ;D
« : 08.10.2009, 15:34 Лісовенко Людмила »

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Зміни...?
« Reply #26 : 08.10.2009, 15:59 »
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #27 : 08.10.2009, 19:30 »
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)
Ну і "рубайтеся" собі на здоров"я!
Якщо просто пострілятися хочеться робіть це в себе вдома, а в ліцеї про CS забудьте. Нема де по мережі пограти? В клуб сходіть та гроші заплатіть. Грошей жалко? А свого та чужого часу не жалко? Досі тільки іграшками гратися навчилися... на щось більше здатні?
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Зміни...?
« Reply #28 : 08.10.2009, 20:35 »
Ну а новий рік і останній дзвоник??? Турнір ліцея по КС 1.6, 5 команд по 5 гравців???? Ну будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #29 : 08.10.2009, 20:53 »
1. За які такі заслуги ліцеїстів?
2. За чий кошт?
3. Що позитивне цей турнір може дати ліцею?
4. Хто все це організовуватиме і за все відповідатиме?
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.