71
Позанавчальна діяльність / Re: Зміни...?
« 666 07.10.2009, 19:49 »а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:Підтримую Діму)))0 І по закону скачувати Музику теж забаронено і мабуть за всі мої скачки мене посабять на 9999999999999999999999999999999999999999 років!!!
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Сердцем чую, що через років 20 за вас голосуватиму... і не на ліцейських виборах президента... 