: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Підтримую Діму)))0 І по закону скачувати Музику теж забаронено і мабуть за всі мої скачки мене посабять на 9999999999999999999999999999999999999999 років!!!
72
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
73
Я тоже вистругував рогатку, лук, калічених "майже" солдатиків. Після того як я потрапив у ліцей я в позанавчальний час пишу якісь програми, зробив першу свою гру на мобільний телефон "Іванківська рибалка" і водночас порушив авторські права гри "Російська рибалка", якось пробував зламать якийсь сайт, але тоді в мене комп забився всякими вірусами, також пробував ламать Касперского і це вийшло ну і ще дуже багато всякого такого))) Але інтернет я ні нащо не поміняв би)))
Порушення авторських прав, використання неліцензійного програмного забезпечення... Ти полегше з коментарями, ато так і строк недовго заробити! Тільки за порушення авторських та сміжних прав уже передбачається кримінальна відповідальність(3-5 років)...І це цілком серйозно.
74
Дуже цікава гра ;D ;D ;D
 Хто перший додумається як зробить DDoS атаку на сайт Освіта.уа))))
Але краще порубаться в контру, бажано 1.6 і на карті de_dust2 або poolday
А толку то від вашого рубання... не для цього в освітні заклади компютери придбалися державою. Нашій країні потрібні освічені люди, а не шпилєри...
Уявляю статтю в місцеві пресі про перший таки ліцейський турнір: "А переможцем став Микола Буряк! Саме він першим настріляв 100 трупів..."
------------------------------
Хіба цьому мають вчити в школі?
75
А що вистругувала?..
особисто у мене у дитинстві були:
1. рогатки
2. луки зі стрілами(справжніми очеретяними і з стальними наконечниками)
3. повітряний змій (котрий не хотів літати, а лише волочився по землі)
4. моделі кораблів (обтесане сокирою поліно + паперовий парус закріплений на кленових прутиках + річка за селом)
5. і тд тп...

А ще, у мене в дитинстві майже кожне літо проходило у одному з сіл Хмельницької області, чого я на Інтернет та комп. ігри не проміняв би ніколи.
Я тоже вистругував рогатку, лук, калічених "майже" солдатиків. Після того як я потрапив у ліцей я в позанавчальний час пишу якісь програми, зробив першу свою гру на мобільний телефон "Іванківська рибалка" і водночас порушив авторські права гри "Російська рибалка", якось пробував зламать якийсь сайт, але тоді в мене комп забився всякими вірусами, також пробував ламать Касперского і це вийшло ну і ще дуже багато всякого такого))) Але інтернет я ні нащо не поміняв би)))
76
Дуже цікава гра ;D ;D ;D
 Хто перший додумається як зробить DDoS атаку на сайт Освіта.уа))))
Але краще порубаться в контру, бажано 1.6 і на карті de_dust2 або poolday
77
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..
А в позанавчальний час ви сидите в інтернеті.
78
А що вистругувала?..
особисто у мене у дитинстві були:
1. рогатки
2. луки зі стрілами(справжніми очеретяними і з стальними наконечниками)
3. повітряний змій (котрий не хотів літати, а лише волочився по землі)
4. моделі кораблів (обтесане сокирою поліно + паперовий парус закріплений на кленових прутиках + річка за селом)
5. і тд тп...

А ще, у мене в дитинстві майже кожне літо проходило у одному з сіл Хмельницької області, чого я на Інтернет та комп. ігри не проміняв би ніколи.
79
а на тему музичноі попрошу.... кожного дня з 3 до 19 в мене уроки. художнястудія, історія мистецтв, гітара , хор, сольф., муз. літ., батік, а ще активний член МГО.... як Вам таке?
:o Сердцем чую, що через років 20 за вас голосуватиму... і не на ліцейських виборах президента...  ;)

хмм.... колись мене прабабуся вчила робити квіт очки з трави)) то бло смішно... і важко.... ;D
 вистругувати, вибачте не пробувала... ні, брешу.. було діло. Обійшлося травмою пальця і переляком мами... "і більш нічого не намагалась  зробити" так думама мама)) а травми продовжувались... і толку ніякого)))
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
80
а на тему музичноі попрошу.... кожного дня з 3 до 19 в мене уроки. художнястудія, історія мистецтв, гітара , хор, сольф., муз. літ., батік, а ще активний член МГО.... як Вам таке?
: 1 ... 6 7 [8] 9 10