: Зміни...?  ( 47628 )

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Зміни...?
« : 04.10.2009, 23:48 »
Чи хотіли б ви змінити щось у ліцеї???

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Зміни...?
« Reply #1 : 05.10.2009, 16:14 »
наприклад ігри...

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #2 : 05.10.2009, 19:39 »
наприклад ігри...
Які?..
Тільки не треба розказувати як класно "в контру по сєтці зашпилити"...
А от турнір по шахматах провести можна було б.
Хто в шахи грає?
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Зміни...?
« Reply #3 : 05.10.2009, 20:19 »
дам Юрій Олексійович.... я думаю краще контра))))

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #4 : 05.10.2009, 20:38 »
Контра не пройде. Я розумію, що це кіберспорт, але для контри є комп"ютерні клуби. В ліцеї ж, ви повинні навчатися і розвиватися. А не заклацувати до полусмерті мишки в мультимедійному кабінеті.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Зміни...?
« Reply #5 : 05.10.2009, 23:35 »
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #6 : 06.10.2009, 00:31 »
Вам аби тільки час дарма переводити. А що вам контра в житті дати зможе?.. Повірте, адреналін в крові погуляє ще 15-20 хвилин і все. Далі всі про гру забувають і починають займатися своїми справами. А ви вірші писати пробували? Або новели, ессе?
Скільки ліцеїстів ходять в музикалку? Скільки пишуть вірші? Багато!!! Чому у ліцеї не з"явилося жодної музикальної групи?! А тому що в контру шпилять, тратять свій вільний час (якого й так мало) на діяльність котра не пренесе жодного результату. Ви ж не діти щоб в іграшки гратись, прийшов час підкорювати світ...   :D ;)
Колись ще Рей Бредбері у "451 за Фаренгейтом" описував випадок коли у людей від однотипності життя не виникало жодних бажань, тільки трощити щось і знищувати. А це були часи, коли палили книжки, забороняли їх читати, щоб знищити в людині особистість. Невже такі часи справді настали? ???
Скільки разів проходжу повз яр і бачу там старе стебло борщевику... А ви і не знали, що з нього можна зробити такий музикальний інструмент як "Шум дощу". (Тільки не вздумайте туди лізти, борщевик отруйна рослина, алергічні реакції від неї в кілька раз сильніші ніж у кропиви). А хто в своєму житті зробив хоч одного свистка(з очерету, з липи, з верби...), сопілку, повздовжню чи поеречну флейту, панфлейту?..
А хто різьбою по дереву пробував займатися? Ніхто.

Скоро учні розучаться як правильно молотки держати і як цвяхи ними забивати. Інструкцію шукатимуть у Інтернеті... :'(
А ще ображаєтесь коли забороняють в контру грати.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Зміни...?
« Reply #7 : 06.10.2009, 23:25 »
хмм.... колись мене прабабуся вчила робити квіт очки з трави)) то бло смішно... і важко.... ;D
 вистругувати, вибачте не пробувала... ні, брешу.. було діло. Обійшлося травмою пальця і переляком мами... "і більш нічого не намагалась  зробити" так думама мама)) а травми продовжувались... і толку ніякого)))
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Зміни...?
« Reply #8 : 06.10.2009, 23:28 »
а на тему музичноі попрошу.... кожного дня з 3 до 19 в мене уроки. художнястудія, історія мистецтв, гітара , хор, сольф., муз. літ., батік, а ще активний член МГО.... як Вам таке?
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #9 : 06.10.2009, 23:45 »
а на тему музичноі попрошу.... кожного дня з 3 до 19 в мене уроки. художнястудія, історія мистецтв, гітара , хор, сольф., муз. літ., батік, а ще активний член МГО.... як Вам таке?
:o Сердцем чую, що через років 20 за вас голосуватиму... і не на ліцейських виборах президента...  ;)

хмм.... колись мене прабабуся вчила робити квіт очки з трави)) то бло смішно... і важко.... ;D
 вистругувати, вибачте не пробувала... ні, брешу.. було діло. Обійшлося травмою пальця і переляком мами... "і більш нічого не намагалась  зробити" так думама мама)) а травми продовжувались... і толку ніякого)))
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #10 : 07.10.2009, 00:00 »
А що вистругувала?..
особисто у мене у дитинстві були:
1. рогатки
2. луки зі стрілами(справжніми очеретяними і з стальними наконечниками)
3. повітряний змій (котрий не хотів літати, а лише волочився по землі)
4. моделі кораблів (обтесане сокирою поліно + паперовий парус закріплений на кленових прутиках + річка за селом)
5. і тд тп...

А ще, у мене в дитинстві майже кожне літо проходило у одному з сіл Хмельницької області, чого я на Інтернет та комп. ігри не проміняв би ніколи.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #11 : 07.10.2009, 00:02 »
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..
А в позанавчальний час ви сидите в інтернеті.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Зміни...?
« Reply #12 : 07.10.2009, 19:13 »
Дуже цікава гра ;D ;D ;D
 Хто перший додумається як зробить DDoS атаку на сайт Освіта.уа))))
Але краще порубаться в контру, бажано 1.6 і на карті de_dust2 або poolday

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Зміни...?
« Reply #13 : 07.10.2009, 19:21 »
А що вистругувала?..
особисто у мене у дитинстві були:
1. рогатки
2. луки зі стрілами(справжніми очеретяними і з стальними наконечниками)
3. повітряний змій (котрий не хотів літати, а лише волочився по землі)
4. моделі кораблів (обтесане сокирою поліно + паперовий парус закріплений на кленових прутиках + річка за селом)
5. і тд тп...

А ще, у мене в дитинстві майже кожне літо проходило у одному з сіл Хмельницької області, чого я на Інтернет та комп. ігри не проміняв би ніколи.
Я тоже вистругував рогатку, лук, калічених "майже" солдатиків. Після того як я потрапив у ліцей я в позанавчальний час пишу якісь програми, зробив першу свою гру на мобільний телефон "Іванківська рибалка" і водночас порушив авторські права гри "Російська рибалка", якось пробував зламать якийсь сайт, але тоді в мене комп забився всякими вірусами, також пробував ламать Касперского і це вийшло ну і ще дуже багато всякого такого))) Але інтернет я ні нащо не поміняв би)))

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Зміни...?
« Reply #14 : 07.10.2009, 19:25 »
Дуже цікава гра ;D ;D ;D
 Хто перший додумається як зробить DDoS атаку на сайт Освіта.уа))))
Але краще порубаться в контру, бажано 1.6 і на карті de_dust2 або poolday
А толку то від вашого рубання... не для цього в освітні заклади компютери придбалися державою. Нашій країні потрібні освічені люди, а не шпилєри...
Уявляю статтю в місцеві пресі про перший таки ліцейський турнір: "А переможцем став Микола Буряк! Саме він першим настріляв 100 трупів..."
------------------------------
Хіба цьому мають вчити в школі?
« : 07.10.2009, 21:57 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.