: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
51
Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!
52
так не ліцеїсти встановлювати будуть а Ю.О.... Да???
Ліцеїсти взагалі НІКОЛИ І НІЧОГО В МУЛЬТИМЕДІЙНОМУ КЛАСІ ВСТАНОВЛЮВАТИ НЕ БУДУТЬ!!!
Це не ваша відповідальність. Вирішення питань кабінету не входить до вашої компетенції!!! Невже ви наївно думаєте, що учням довірять адміністрування компютерів класу та вибір програмного забезпечення яке там буде встановлено?!

Відповідальність за стан комп"ютерів у мультимедійному кабінеті лежить на мені. Нести відповідальність за ваші дії я не хочу. Ліцейські комп"ютери не ваші особисті, вони можуть використовуватися всім учительським та учнівським колективом лише з навчальною метою. Це не ваші особисті комп"ютери!!! Настроювати на власний смак будете у себе дома, в ліцеї ви лише маєте право за ними навчатися!!!
Будь ласка, не забувайте що ви лише учні... Якщо вам мало учнівських обовязків,  скажіть зразу - виправимо.
53
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)
Ну і "рубайтеся" собі на здоров"я!
Якщо просто пострілятися хочеться робіть це в себе вдома, а в ліцеї про CS забудьте. Нема де по мережі пограти? В клуб сходіть та гроші заплатіть. Грошей жалко? А свого та чужого часу не жалко? Досі тільки іграшками гратися навчилися... на щось більше здатні?
54
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)
55
так не ліцеїсти встановлювати будуть а Ю.О.... Да???
56
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!
Якщо "мозги не парити" вони ж можуть і випаруватись, залишиться тільки перетяжка між вухами, щоб не відпали :D ;D
57
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!
58
Навчання / Re: Книжки
«  Кетті 07.10.2009, 23:15 »
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці? ;)
було б круто)))
а сьогодні поїхали по книжки..... ураааа)))) ;D ;D ;D
59

[/quote]
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
[/quote]
хто сказав шо не пробувала??? ;D
60
Яка активна полеміка розгорнулася:  ;D ;D ;D
http://lyceum.net.ua/forum/index.php/topic,18.15.html
: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10