51
Позанавчальна діяльність / Re: Турнір по CS 1.6
« 666 08.10.2009, 20:29 »Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!
так не ліцеїсти встановлювати будуть а Ю.О.... ДаЛіцеїсти взагалі НІКОЛИ І НІЧОГО В МУЛЬТИМЕДІЙНОМУ КЛАСІ ВСТАНОВЛЮВАТИ НЕ БУДУТЬ!!!
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)Ну і "рубайтеся" собі на здоров"я!
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!Якщо "мозги не парити" вони ж можуть і випаруватись, залишиться тільки перетяжка між вухами, щоб не відпали

було б круто)))шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці?

