: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
існує) PW))))
22
Я люблю всю підряд...але все таки залежить від настрою! :) :) :)
23
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D
24
Динамо, Шахтар, Ювентус, МЮ  :)
25
Футболом не захоплюсь, але найбільше чув про київське "Динамо".
26
Круто! Експрезидент теж на Говерлу ходив, потім волонтери після таго походу(журналісти, свита, охорона) 40 мішків сміття зібрали. ))

А я все збираюся Тетерів перевірити на наявність риби...
Відволікаємось від теми. І без мене флуду вистачає. )))
Щодо компьютерних ігор та контри... Недавно вирішив зробити потрібну та корисну справу - вивчити сліпий набір. Задача здавалося проста як дрова, користі від неї просто МОРЕ! І тим не менше в наших краях це справді круто. Набираєш приблизно 250-300 символів з хвилину і зовсім не дивишся на клавіатуру. Але тим не менше ніхто цим не займається (хоча на Заході майже кожен хто працює з компютером володіє цією технікою).
От спробуйте вивчити сліпий набір і дійти до швидкості 200 символів, а не дарма витрачати дорогоцінний час на онлайн побоїща. (Мій рекорд - 131 символ дивлячись на клавіатуру і 64 всліпу. Одним словом, робота тільки починається...)

П.С. "Соло на клавіатурі" - отстой! Особисто я рекомендую онлайн-ресурс vse10.ru для вивчення клавіатури "наощупь" та Клавогоки для тренування і підвищення швидкості набору.
27
так, існує... ще існує CoD MW 2))  ;D ;D


 І лук із стрілами зробити не всі зможуть... :(

Дякую тобі Боже за те, що у моєму дитинстві не було компютера і ігрової приставки!

Блін, я колись через цей лук, всі пальці собі порізала...)))

хи хи, а я літом в похід на Говерлу збираюсь =Р
28
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))

Тю...  Я до Обухович катаюсь... і назад, та ще й в вечері є сили піти пройтись по парку =Р

А що до організації, то я не думаю що це складно. Аби підтримали учні, та Адміністрація)
29
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))

Ідея класна, але як завжди постає питання про організацію проведення цього заходу. ПРЛ да даний момент часу не настільки організована і розвинута організація, щоб вирішувати питання такого рівня.
30
так, існує... ще існує CoD MW 2))  ;D ;D


Блін! Мужики! Ви гляньте яке на вулиці гарне сонечко і яка мила погода! Я ніяк не можу діждатися відпустки щоб відіспатись і нормально сходити на рибалку. У мене дома спініг та вудочка в куточку за шкафом уже павутинням обросли... А ви в контру шпилите... Ви ножі метати вмієте? Я вмів. )) (правда на відстань не більше ніж 3 метри) А ви мабуть не вмієте. І повітряних зміїв робити не вмієте... І лук із стрілами зробити не всі зможуть... :(

Дякую тобі Боже за те, що у моєму дитинстві не було компютера і ігрової приставки!
: 1 2 [3] 4 5 ... 10