21
Ігри / Re: а може існує щось окрім "контри"?
« 666 07.07.2010, 11:03 »існує) PW))))



так, існує... ще існує CoD MW 2))![]()
І лук із стрілами зробити не всі зможуть...
Дякую тобі Боже за те, що у моєму дитинстві не було компютера і ігрової приставки!
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))Тю... Я до Обухович катаюсь... і назад, та ще й в вечері є сили піти пройтись по парку =Р
так, існує... ще існує CoD MW 2))![]()
