ʲ ˲
,
ó
. ,
.
?
1
1
1
1
:
Вітаємо на форумі!
ʲ ˲
»
Загальний
»
Спорт
»
Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
«
»
: [
1
]
: Яка команда футболістів вам найбільше подобається???? ( 11806 )
666
Користувач
: 37
Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
«
:
23.09.2009, 19:30 »
Мені подобається Київське Динамо і Chelsea
Кетті
Користувач
: 34
~Angel...~
Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
«
Reply #1 :
23.09.2009, 20:16 »
динамо звичайно.... і ФК тетерів)))))
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!
Дімастий
Користувач
: 23
Ліцеїст
Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
«
Reply #2 :
26.09.2009, 23:23 »
Як на мене то це Динамо та Манчестер
Лісовенко_Юрій
Глобальний модератор
Користувач
: 48
Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
«
Reply #3 :
03.06.2010, 15:33 »
Футболом не захоплюсь, але найбільше чув про київське "Динамо".
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.
HAMSTER
Адміністратор
Користувач
: 6
Адмін завжди правий!
Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
«
Reply #4 :
03.06.2010, 19:42 »
Динамо, Шахтар, Ювентус, МЮ
: [
1
]
«
»
ʲ ˲
»
Загальний
»
Спорт
»
Яка команда футболістів вам найбільше подобається????