Автор Тема: ЗНО на телефоні (НЕ шпаргалєти!=)  (Прочитано 9737 раз)

Offline Symko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
    • Email
Цікава штукенція: Могилянська розробка для підготовки до ЗНО. Мені воно вже ні до чого, а вам може стати в пригоді:
http://www.ukma.kiev.ua/news/news_detailed.php?id=1890

Мобітести

1992 року, одразу після відродження, Києво-Могилянська академія вперше в Україні застосувала тестову систему відбору абітурієнтів, і відтоді розвиває та вдосконалює її. Зовнішнє незалежне оцінювання, запроваджене на державному рівні 2008 року, не суперечить подальшому вдосконаленню внутрішнього тестування НаУКМА. Тепер абітурієнти можуть за власним бажанням пройти внутрішнє тестування та довести, що вони не просто вивчили профільний предмет, а мають добрі знання з основних загальноосвітніх предметів і вміють їх використовувати, можуть логічно мислити, зосереджуватися і швидко працювати. Саме ці риси допоможуть цілком засвоїти могилянські освітні програми, а відтак отримати не тільки диплом державного зразка, але й Диплом НаУКМА.

Традиційну акцію Могилянки для абітурієнтів "Перевір себе" наразі доповнено новим засобом, який допоможе перевірити рівень знань та краще підготуватися не тільки до зовнішнього незалежного оцінювання, але й до внутрішнього тестування НаУКМА. Цей засіб доступний у будь-якому куточку України — Мобітести НаУКМА.

Мобітести НаУКМА — це безкоштовні програми для мобільних телефонів, смартфонів та кишенькових комп’ютерів, які дозволяють користувачам проходити навчально-тренувальне тестування з різних загальноосвітніх предметів. Завдання для Мобітестів розробляють, оновлюють і доповнюють висококваліфіковані фахівці НаУКМА, а самі програми сумісні з усіма моделями телефонів, які підтримують M-Smart OS.

В основу Мобітестів НаУКМА покладено принцип тренування і навчання, тому тестування не зведено до самого лише контролю знань. Аналіз помилок та обґрунтування правильних відповідей допомагають засвоїти нові знання, а також компенсують недолік, який нерідко закидають будь-яким тестам: мовляв, правильну відповідь можна вгадати. Навіщо дурити себе і вгадувати, якщо в разі помилки користувач не тільки дізнається правильну відповідь, але й отримає пояснення до неї?

Крім того, Мобітести НаУКМА навчають швидше і краще працювати з тестами як формою контролю знань. Комплексна технологія дозволяє створювати різні типи тестів та різні форми тестових завдань (із вибором однієї правильної відповіді, з вибором кількох правильних відповідей, з короткою відкритою відповіддю, завдання на встановлення логічних зв’язків, завдання на достатність даних тощо).

Мобітести — це чергова освітня інновація від НаУКМА та принципова альтернатива численних "розваг" для мобільних телефонів, які марнують час і нерідко заважають навчанню. Тепер мобільний телефон і вільний час можна застосувати з користю для себе, а засвоєна завдяки тестуванню інформація буде не менш цікавою, ніж яскраві, але безглузді іграшки.

Мобітести НаУКМА розраховані на специфіку мобільних терміналів: вони не потребують постійного підключення до мережі чи відсилання смс-повідомлень (тому їх використання не тягне за собою жодних витрат).