1
Позанавчальна діяльність / Re: Зміни...?
« : 03.12.2010, 20:16 »
Не знаю... Я й сам непроти пограти на компьютері, але великої користі у цьому не вбачаю. В принципі, великої користі мені це й не приносить. Разом з тим уходить багато часу дарма. Але ж на світі є багато інших цікавих речей. От скажіть: хто з присутніх людей пригав з парашутом? Га? Немає таких? А от мені хочеться і я обовязково стрибону!!! От тільки травня дочекаюся, ато зараз трохи холодно...
