Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Лісовенко_Юрій

Сторінок: [1] 2 3 4
1
Не знаю... Я й сам непроти пограти на компьютері, але великої користі у цьому не вбачаю. В принципі, великої користі мені це й не приносить. Разом з тим уходить багато часу дарма. Але ж на світі є багато інших цікавих речей. От скажіть: хто з присутніх людей пригав з парашутом? Га? Немає таких? А от мені хочеться і я обовязково стрибону!!! От тільки травня дочекаюся, ато зараз трохи холодно...

2
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D
Чомусь згадалися слова містера Фрімена про "общество потребителей" котре має єдиний девіз: "жрать! ср*ть! ржать!"... ((

3
Сьогодні прослухав пару книг циклу "Лабіринти Єхо" Макса Фрай. Рекомендую для всіх любителів легкого фентезі.
-----------
Із прочитаного раніше я б запропонував прочитати фантастів братів Стругацьких(Страна багровых туч) та триллер "Туман" Стівена Кінга.
Доречі, якщо хтось читав "Не время для драконов" Сергія Лукяненко і Ніка Перумова, розкажіть про свої враження від книги.
-----------
Читав "Атомный сон" С.Лукяненка, нічого особливого не знайшов. Склалося враження, що автор випускає книги для заробляння грошей. Читати цей твір не рекомендую, тільки змарнуєте час.

4
Доречі, як часто ви використовуєте аудіокниги? Я останнім часом тільки так книжки і пережовую. Якщо ж озвучка професійна з додатковим фоновим оформленням - взагалі благодать.
Недавно прослухав аудіокниги Алєкса Екслера "Записки кота Шашлыка" та "Записки невесты программиста". Рекомендую як доволі якісний антидепресант.)

5
Особисто мені подобаються найбільше фільми Бикова та Гайдая.
Зараз таких фільмів виходить мало. Основна ціль теперішніх фільмів - касові збори. А це вже спонукатиме до спецефектів та видовищ(розкиданих кишок та рік крові). А ще просто тошнить від американських сімейних ціностей. Досить лише згадати "День Незалежності", де єврей та негр рятують світ. (як виявляється, в різних галактика компьютери використовують однакову архітектуру програм, а також двійкову систему числення. При цьому антивіруси, фаєрволли та інші системи безпеки там взагалі не потрібні. Саме тому земний програміст за ніч, як студент перед екзаменом, по-бистрому забадяжив вірус який вивів зі строю їх високотехнологічну систему захисних екранів за ліченні секунди... х_х)

Я підбираю фільми для перегляду або за авторами("Володар кілець" Толкіена) або за акторами ("Будинок біля озера", "Матриця", "День, коли Земля зупинилася" разом з Кіано Рівс) та інколи за бютжетом фільму. Доречі ви зрозуміли фразу Морфеуса "Іди за кроликом"? Аліса Льюіса Керола попала в країну чудес коли погналася за кроликом та провалилася у його нору. )) Зрозумів коли дивився втретє.))
А ще, варто звернути увагу на мультиплікацію. Є мультфільми які я дивився по декілька разів("Коралайн в стране кошмаров", "Труп невесты", "Облкано осадки у виде фрикаделек", "Жив-був пес" і список можна продовжувати дуже довго))

П.С. Звиняйте за оффтоп, наболівша тема.

6
Футболом не захоплюсь, але найбільше чув про київське "Динамо".

7
Круто! Експрезидент теж на Говерлу ходив, потім волонтери після таго походу(журналісти, свита, охорона) 40 мішків сміття зібрали. ))

А я все збираюся Тетерів перевірити на наявність риби...
Відволікаємось від теми. І без мене флуду вистачає. )))
Щодо компьютерних ігор та контри... Недавно вирішив зробити потрібну та корисну справу - вивчити сліпий набір. Задача здавалося проста як дрова, користі від неї просто МОРЕ! І тим не менше в наших краях це справді круто. Набираєш приблизно 250-300 символів з хвилину і зовсім не дивишся на клавіатуру. Але тим не менше ніхто цим не займається (хоча на Заході майже кожен хто працює з компютером володіє цією технікою).
От спробуйте вивчити сліпий набір і дійти до швидкості 200 символів, а не дарма витрачати дорогоцінний час на онлайн побоїща. (Мій рекорд - 131 символ дивлячись на клавіатуру і 64 всліпу. Одним словом, робота тільки починається...)

П.С. "Соло на клавіатурі" - отстой! Особисто я рекомендую онлайн-ресурс vse10.ru для вивчення клавіатури "наощупь" та Клавогоки для тренування і підвищення швидкості набору.

8
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))

Ідея класна, але як завжди постає питання про організацію проведення цього заходу. ПРЛ да даний момент часу не настільки організована і розвинута організація, щоб вирішувати питання такого рівня.

9
так, існує... ще існує CoD MW 2))  ;D ;D


Блін! Мужики! Ви гляньте яке на вулиці гарне сонечко і яка мила погода! Я ніяк не можу діждатися відпустки щоб відіспатись і нормально сходити на рибалку. У мене дома спініг та вудочка в куточку за шкафом уже павутинням обросли... А ви в контру шпилите... Ви ножі метати вмієте? Я вмів. )) (правда на відстань не більше ніж 3 метри) А ви мабуть не вмієте. І повітряних зміїв робити не вмієте... І лук із стрілами зробити не всі зможуть... :(

Дякую тобі Боже за те, що у моєму дитинстві не було компютера і ігрової приставки!

10
ми зрозуміли шо Ю.Олексійовичу дуже подобається Би-2)))

Подобалося. Я й зараз ними захоплююся, але вже трохи приїлося і хочеться чогось свіженького із російської альтернативної музики. Також не варто забувати про такі легенди як ДДТ, Агата Крісті та ін.

11
А що ви скажете про організацію клубної діяльності в ліцеї?  Можна організовувати учнівські обєднання(клуби, товариства, гільдіїї) за інтересами ліцеїстів. Наприклад, клуб програмістів на Паскаль, де наприклад, будуть обговорюватися алгоритми, способи їх реалізації, їх практичне значення і т.д.  ;D (знаю, в кого шо болить...)
Таким чином можна буде вирішувати проблеми які не під силу одному ліцеїсту.(Це не жарти, знань ліцеїста досить,  щоб написати напрпиклад, розвязник задач з хімії. )

12
Ну про це крім нас ніхто не дізнається!!!!!!!
Ваші репліки цілком несерйозні... Всі вчителі вчителі, адміністрація ліцею, районний відділ освіти, нарешті колишні випускники ліцею... Мабуть вони не знають про сайт ліцею і інтернетом користуватися не вміють. Як гадаєте, що вони подумають про наш заклад якщо це прочитають? Варто задуматись над таким поняттям як "честь ліцеїста" та "честь навчального закладу". Я розумію ваше хоббі, сам був прихильником цієї гри, але мета не виправдовує засоби. А якщо все це були жарти, то чи можна й надалі ваші пропозиції сприймати серйозно?

13
Нам не жалко, ми просто адекватно оцінюємо стан справи. Хто реалізовуватиме ідею з турніром? Звичайно не ви самі і не своїми силами, а от чужими руками жар загрібати зможе кожен. У вчителів та адміністрації і без турніра справ хватає. А додаткові витрати на незрозуміло що (на стрілялку котра не представляє ніякої цінності для навчання). Витрати не тільки коштів, а ще й часу якого йтак не вистачає. Тому давайте реалізовувати те, що для ліцею справді потрібне.
Є така приказка: "Шкурка вичинки не варта". Так і тут, турнір принесе більше буде клопоту ніж реальної користі.

14
Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!
І ви хочете стати офіційним спонсором чемпіонату ліцею по CS 1.6? Нам потрібна ліцензія на 10 компютерів. Ти знаєш умови отримання такої ліцензії?

15
1. За які такі заслуги ліцеїстів?
2. За чий кошт?
3. Що позитивне цей турнір може дати ліцею?
4. Хто все це організовуватиме і за все відповідатиме?

Сторінок: [1] 2 3 4