: Як воліли б Ви подорожувати?  ( 6997 )

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
а я люблю по горам лазити)))) Пішачком))) особливо в Криму) ;D ;D ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Як воліли б Ви подорожувати?
« Reply #1 : 22.09.2009, 21:55 »
А подорожувати по РР (рідному районі) не подобається?
Тут теж багато чого цікавого можна зустріти, особливо на 11 маршруті. Білочку на дереві(на Іванківській горі пару штук точно є) зайця в кущах налякати (в лісополосі знайшов був одного) і т.д. А ще дуже добре коли все це можна сфотографувати.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Як воліли б Ви подорожувати?
« Reply #2 : 23.09.2009, 19:24 »
Межі всеодно де подорожувати ;D ;D ;D Вся Україна Прекрасна!!!!