А подорожувати по РР (рідному районі) не подобається?
Тут теж багато чого цікавого можна зустріти, особливо на 11 маршруті. Білочку на дереві(на Іванківській горі пару штук точно є) зайця в кущах налякати (в лісополосі знайшов був одного) і т.д. А ще дуже добре коли все це можна сфотографувати.