Чи подобається вам "Ліцеївська каша"???

Так
Ні

: Ліцеївська каша  ( 11030 )

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Ліцеївська каша
« : 23.09.2009, 19:27 »
Що ви б хотіли змінити в ній??? (Нові ігри, конкурси....)
« : 23.05.2010, 10:47 Лісовенко_Юрій »

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Ліцеївська каша
« Reply #1 : 23.09.2009, 20:01 »
Що ви б хотіли змінити в ній??? (Нові ігри, конкурси....)
думаю пару нових ігор... а так, все влаштовує)) ;D ;D ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Ліцеївська каша
« Reply #2 : 16.12.2010, 01:03 »
оу)) ліцеївська каша!) мені її не вистачає... скорішеб вже цю весну)