гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана"

Ця література не пройшла випробування часом, тому судити про неї тяжко...
Зараз багато різних письменників котрі на масовій культурі заробляють на життя. А якщо пишеться на замовлення публіки із великою платіжною спроможністю - це вже не мистецтво...
Про Марину та Сергія Дяченко не чув нічого, але про "дику енергію" Достоєвський мабуть не писав би. Можна писати про все на світі, але люди памятатимуть лише те, що напряму звязано з людською душею або суспільством у якому вони живуть. Прикладом може бути твір відомого російського фантаста-сучасника Генрі Лайон Олді "Снулль вампира Рейджинальда". В цьому творі показано як вампір починає боротися із своїми страхами і перетворюється на поноцінну людину(особистість)! (ну і плюс 90% фентезійної маячні)
