Будьте взаємно ввічливими!
: Дімастий 04.10.2009, 23:44шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці?
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.