: Вчителі  ( 27233 )

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Вчителі
« : 26.09.2009, 23:27 »
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...
Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Вчителі
« Reply #1 : 27.09.2009, 17:52 »
Юрій Олексійович тут майже все коментує

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Вчителі
« Reply #2 : 29.09.2009, 19:59 »
не рахуючи Ю.Р.

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Вчителі
« Reply #3 : 29.09.2009, 22:04 »
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Лісовенко Людмила

  • Користувач
  • **
  • : 6
  • Вчитель історії та правознавства
Re: Вчителі
« Reply #4 : 30.09.2009, 18:43 »
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...
Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка


Приємно знати, що вчителі у ліцеї улюблені ::)

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Вчителі
« Reply #5 : 30.09.2009, 22:59 »
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))

а вчителі дійсно - улюблені
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline HAMSTER

  • Адміністратор
  • Користувач
  • *
  • : 6
  • Адмін завжди правий!
    • ICQ Messenger - 173770
    • Іванків та Іванківський район
Re: Вчителі
« Reply #6 : 30.09.2009, 23:02 »
Хоч і не пишуть, але читають все  ;)

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Re: Вчителі
« Reply #7 : 30.09.2009, 23:40 »
Ага ;D ;D ;D

Offline Лісовенко Людмила

  • Користувач
  • **
  • : 6
  • Вчитель історії та правознавства
Re: Вчителі
« Reply #8 : 30.09.2009, 23:51 »
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))

а вчителі дійсно - улюблені
взаємно  :)

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Вчителі
« Reply #9 : 01.10.2009, 00:26 »
Я мав на увазі тих людей, хто попрацював без компьютерів та інтернету.
« : 01.10.2009, 00:30 Лісовенко_Юрій »
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Вчителі
« Reply #10 : 01.10.2009, 00:58 »
 ;D та я ж жартую___)))
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Степан

  • Новачок
  • *
  • : 2
    • Email
Re: Вчителі
« Reply #11 : 01.10.2009, 20:11 »
А я нє!!!!!!!!!! :( :( :( :(

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Re: Вчителі
« Reply #12 : 01.10.2009, 20:16 »
не рахуючи Ю.Р.

А шо значить "Ю.Р."?  ??? "Рюрековечи мы..."? ???
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Людасік

  • Новачок
  • *
  • : 2
Re: Вчителі
« Reply #13 : 01.10.2009, 22:07 »
Ваші любі вчителі, на відміну від вас, вчать уроки! Звичайно приємно, що ми такі вам любі.А відносно коментарів,то я ще й теми нормальної не читала. Працюймо активніше над створенням цікавих тем для спілкування.

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Re: Вчителі
« Reply #14 : 02.10.2009, 21:19 »
Вибачте, не Ю.Р. а Ю.О.-Юрій Олексійович)))