Вітаємо на форумі!
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.Кожному своє!
: Лісовенко_Юрій 29.09.2009, 22:04А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.Кожному своє!а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))а вчителі дійсно - улюблені
не рахуючи Ю.Р.